Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek elsőnek?

Milyen motort vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés

Minden is nagyon vonzott a motorozás, de sose volt eddig lehetőségem rá. Mostanra viszont már megvan az anyagi feltétele neki, így tavasszal szeretnék belekezdeni.

Teljesen kezdő vagyok! Még Simson-t se vezettem:), 50-es robogót pár alkalommal. Még a jogsim sincs meg rá, majd azt is tavasszal tervezem letenni.


Leginkább egy Ducati Monster-re gondoltam első motornak. Szerinted?


2013. jan. 28. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
A Suzuki Hayabusa jobb választás lenne neked.
2013. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Én Y2K-re voksolok.
2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon jó választás kezdőknek a Monster, leginkább a 620-as!


Nagyon kezes, kiszámítható motor! A futóműve meg nagyon stabil. A testhelyzet is nagyon kényelmes rajta.


Biztos nagyon szeretni fogod, élvezet vele motorozni. Én mindenképpen ajánlom.


u.i.: a hangja meg maga a gyönyör:))

2013. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Első és második!

Ha nem vagytok képesek vagy elég kompetensek ahhoz, hogy a kérdéshez érdemben szóljatok inkább hallgassatok!


Vagy mi van megy az irigység, hogy másnak nem csak Simsonra futja?:))

2013. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 4.!


Nem, nem irigykedem, nekem is van motorom, ami nem Simson. Csak nem hinném, hogy egy ekkora döggel kellene kezdenie 0 motoros tapasztalattal. 2 éve motorozom, 10e km-t mentem csak idén, betartottam a lépcsőket(50-125-250), de még most se mernék igazán felülne egy 600-as dögre. Na jó, most már talán, de amikor először ültem 250-es gépen, már akkor is azért voltak meglepetések. A másik meg az, hogy nem igazán fog elsajátítani sok mindent az alatt a néhány óra alatt, amit a tanpályán, illetve a közúton motorozik. De ez csak az én véleményem.

2013. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Kedves negyedik, mi a saját véleményünket osztottuk meg a kérdezővel. Nem úgy mint te, aki csak az észt osztja, amiből nem túl sok jutott neked sajnos. És a VFR 750-em kicsit sem egy Simson, de köszönöm az értelmes hozzászólásod.
2013. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Józan ész kérdése. Ha megvan márpedig első látásra kérdezőnek több van mint nektek akkor a Ducati Monster nagyon jó kezdő motornak.


Az pedig, hogy Te "betartottad a lépcsőket" az a magánügyedet. Képzeld én nem tartottam be (milyen lépcsőket is pontosan?).

Első motorom 450-es volt és képzeld még most is élek, sőt azzal konkrétan egyszer sem estem.

Az pedig, hogy Te 3 motor után még se igazán mernél felülni egy 600-asra pedig csak téged és a hozzáértésedet minősíti.

Nekem 8 motoros nagyon jó barátom közül talán ha 1 kezdett 250-esnél kisebb motorral. Ma már mindegyiknek ezres vagy a feletti sportmotorjaik vannak. Volt aki 750-es K8-as GSX-R-el kezdett és képzeld teljesen pöpecen uralni tudta.

Egyébként azért mertem a Monsterről nyilatkozni mert a 23 éves 55kg-os húgomnak is olyan van:) Így némiképp ismerem a motort.

2013. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Harmadik és egyben hetedik!

Köszönöm a HASZNOS hozászolásokat!

Írhatnék privátot? Kérdeznék pár dolgot!

2013. jan. 28. 20:21
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Csak igazából ismerem magamat, és tudnám, hogy nem bírnám megállni, hogy ne rángassam meg a szarvát egy nagyobb gépnek. Én meg nagyon boldog vagyok, hogy neked ilyen jó, hogy 450-es gépen kezdtél, és egyszer se estél vele.
2013. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, jöhet! Segítek szívesen!
2013. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!