Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek elsőnek?

Milyen kocsit vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy kevés legyen a fogyasztása max 7 liter.Tágas legyen mert 2 méter magas vagyok. És max 350 ezer forint. 18 éves fiú vagyok.
2012. okt. 7. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Legyen olyan miért nem lesz olyan nagy kár ha összetöröd,huh 2 méter magassághoz hát mondanak kabrio autot márka nem jut szembe meg nagyon szereny összeget adtál meg ha már autot akarsz vasarolni
2012. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Swift, 6 liter alatt elmegy (az ezres 5 liter alatt is), jól hátra lehet tolni az ülést, kétméteresen is elférsz benne, és 350-ért már használható darabokat lehet kapni.
2012. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Opel Astra F. Abban nincs "tesco gazdaságos" hangulat, mint a régi swiftekben.

1.4i motorral keresd, ha 7 liter fölé nem szeretnél menni normális tempónál.

2012. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Astra F, de 1.7 ISUZU val keresd, az a legjobb motor bele.
2012. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ismerek egy embert, 2 méternél kicsit magasabb és a régi swiftje van. nem hittem volna el hogy belefér, ha nem látom, mert a kocsi magassága kb a derekánál van. Ezek szerint jó választás lehet a swift, vagy pedig F Astra.
2012. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Swift valóban gazdaságos belülről, de sokkal megbízhatóbb, mint az Astra (plusz kevesebbet eszik és jobban megy).
2012. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"plusz kevesebbet eszik és jobban megy)."

HOL? :D

Az 1.7es erősebb, és jól is fogyaszt, plusz nem egy kartondobozban ülsz.

2012. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 1.4 benzinnel hasonlítottam össze, a dízel más tészta, árban is... Amúgy nem sokkal biztonságosabb az Astra sem, minden korabeli autó egyformán papír a maiakhoz képest.
2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért(már ki lehet fogni)Citroen Xantia 1.9td!Kényelembe útól érhetetlen és ha nem volt sérülve egy gramm rozsda nincs rajta!Plusz felszereltségbe is sokkal jobbak mint a suzi vagy az opel!Pl. [link]
2012. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát szinte gondoltam, hogy megemlítitek ezt a szemét suzukit rohadjon meg az összes. Elég nevetségesen néznél ki ebbe a kis móhuskerékbe meg egyébként is csak kint országúton eszik keveset. Bár most nézem neked kocsi kell nem pedig autó akkor jó lessz neked ez a bevásárlókocsi mutyuki.
2012. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!