Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIlyen kocsit vegyek ilyen...

MIlyen kocsit vegyek ilyen árba? (1.5 misi max)

Figyelt kérdés

ezeken a tipusokon gondolkodtam:


mazda 6 2.0 dízel, mazda 3 1.6 dízel, toyota corolla 1.4 benzin, vagy toyota corolla 2.0 dízel



2013. júl. 5. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vw passat nem izgat?en mindenkeppen passat-ot vennek
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál mind jó választás, kivéve az 1.4-est. Az nagyon gyenge ahhoz a kocsihoz.

A Passat megbízhatóságban a nyomába se ér ezeknek.

2013. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Három típus, két kategória - döntsd el, hogy melyik méret kell, s hogy kombira vagy szedánra gondoltál.
2013. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én biztos valamelyik mazdát választanám. 1.mer nekem is az van most, és nagyon megvagyok vele elégedve.

2. A kettő a közül ez a kevésbé szervízigényesebb, anno mikor a kocsimat vettem, és nézelődtem, a toyota márkakereskedésbe is megmondták, hogy a mazda kevésbé szervízigényesebb mint a toyota :D

De egyébként a toyota is nagyon megbízható, ha az tetszik nyugodtan vedd azt. Bár a corolla 1.4-es benzin motorral rossz választás lenne szerintem, mert nagyon kicsi motor a kasztnihoz, el lehet vele járkálni, de előzések stb... oda kell jobban figyelni :D

2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

passatot is néztem de 2004-nél nincs fiatalabb, 1.4 benzines toyota meg nem olyan gyenge szerintem 97 lóval,

de akkor marad a mazda, kinézetre az tetszik a legjobban.

kivitelre meg természetesen sedat akarok, nem szeretem a kombit. és mennyit ehet egy 2.0 dízel?

2013. júl. 5. 14:48
 6/12 anonim ***** válasza:

2.0 dízelesek úgy kb 5-6 liter közöt esznek vegyes fogyasztásban :)


esetleg még a toyota avensis

[link]


Honda Accord

[link]


HONDA CIVIC

[link]


HONDA CITY

[link]

2013. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TOMAtm ***** válasza:
a 2 literes 6os pályázásra való,az 1,6os 3as jó városba is meg hosszabb távra is,a corolla 1,4 benzinnel sokat eszik mert nehéz a kaszni és pörgetned kell hogy menjen -pályázni legrosszabb választás,corolla 2000es is jó,szerintem az lenne a legjobb választás mert a legmegbízhatóbb a D4D motor,szerintem abban nem fogsz csalódni.passatot felejtsd el,drága mint a bűn(a javítása) és széthajtott-visszatekert sz@rokkal van tele a piac.
2013. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
pályázás alatt mit értesz? mert eddig arra esett a választás.(mazda 6)
2013. júl. 5. 21:39
 9/12 A kérdező kommentje:

kerestem pár kocsit, ezek közül ki melyiket ajánlja? (indoklással)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. júl. 6. 00:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Első a helyes választás. PD TDI motor egy trágya, fillért nem ér. Így a VW konszern kiesik. BMW szerviz igényesebb mint a Mazda. Nekem az sem kéne.
2013. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!