Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ültetett autókról vélemény?...

Ültetett autókról vélemény? Az autók tulajdonosairól?

Figyelt kérdés
Nem RAR, hanem igényes munkákra gondolok amik szépen le vannak fényezve krómozva, olyan mint bármelyik másik autó csak épp kicsit alacsonyabban fekszenek az úton mint a többi autó és karcolják az aszfaltot
2013. júl. 4. 23:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is kedvenc :)
2014. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%

Az esztétikai élmény az mindenkinek más, van akinek bejön van akinek nem.

Itthon a használhatóság erősen csökken az ültetés mértékével. Öcsémnek egy E30-a van 6 centis ültetéssel. Az oké, hogy le sem lehet lökni az útról, nagyon stabil és sportos. Cserébe mindenhol felakad, legutóbb ezt a karter bánta.

Egyik ismerősömnek porig ültetett Civicje van, ő pl. nem tud beállni az udvarra.. :D


Szerintem a hazai útviszonyokhoz nem igazán passzol az ültetés akármennyire is jól mutat vele az autó.

2014. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

nem hinne h az omega ultetve lenne.

gyorbe a szabolcska utcaba pl koccant a frendoron az alja, lakas melle nem merek/tudok felalni.

ami jo* lehet az airmatic os gepek.

2014. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól néznek ki, persze nem minden mennyivel ültetik. Más kérés, hogy a saját kocsimmal nem tenném.


Egyrészt nem is ér annyit a kocsi hogy ilyen beruházásokat végezzek rajta másrészt a munakhelyem, otthonom dombokon vannak olyan patkákkal ahol normál hasmagasságú kocsimmal is leütöm néha az alját (próbálok óvatos lenni de nem mindíg sikerül). Egyébként is szívesebben mászkálok a terepjáróval az erdőben ott meg pont az ellenkezője lenne a lényeg. (huh remélem a természetvédők nem utálnak ki ezért)

A magyar utakat ismerve meg egy kicsit disznók elé gyöngyöt szórni eset lenne.

2014. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
72%

hát a fekvő rendőrön ferdén és gyök kettővel tudsz csak átmenni,ha kicsit gyorsabban és egyenesen akarsz átmenni kop-kop és valszeg nem tesz jót neki.

Patka felejtős....

2014. ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak autók, amelyek kimondottan jobban néznek ki ha ültetve vannak, bár az se mind1 mennyire, illetve persze sokban számít, hogy azért egy igényes tulajdonosról legyen szó, aki tényleg szépen karba vágja az egész verdát. Sajnos itthon a magyar utak miatt tényleg elég nehézkes megvalósítani.
2014. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 driverboy ***** válasza:

Nekem volt is ilyen autóm, de "kinőttem" a bojrészerkedést, máramennyire benne voltam. Másrészt, semmi értelme, azon kívül, hogy az úttartást javítja.. ( feltételezem, 10 ből 9 autó nem azért van leültetve, hogy ne szálljon el, mert egy utcai átlag jármű miért is "szállna el", ha normálisan használják..

Nekem személyeszerint nincs ezzel bajom addig, amég a tulajdonos pénztárcájára és idegeire megy.. de amint az első ilyen kis fittyfasz kínlódna előttem, mert nem mert normálisan átmenni egy sínen, vagy akármi, lehet kérdezés nélkül szállnék ki, és verném szájba a tunningmestert...

Mert azért a saját hülyeségével ne szopassa már a többi normális közlekedőt... :)

2014. ápr. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

mivel idősebb vagyok már az ilyesmikhez, nagy ívben kerülöm az ilyen autókkal rendelkezőket a közutakon.

De annak idején se rajongtam értük, amikor annyi idős voltam.

De szereltem autókat mindig is, leginkább váltókat, motorblokkokat, futóművet.

2014. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nekem Golf 3 kb 100/100-as ültetéssel van most(állítható futómű). Egy sörhasas fekvőrendőrön kívül sehol se karcoltam vele az alját :) , pedig 2 éve ez van, igaz télen csak 50/50 ültetéssel!

Pont hogy nem boyracerkedik vele az ember, ezzel nem is nagyon lehet, max. pályán, de figyelni kell minden helyzetben, illetve a földutak csak korlátozott számban használhatóak!

Padkára simán fel lehet vele állni(persze az extrém nagy padkákra nem), csak meg kell tanulni vele közlekedni, ez valakinek megy, valakinek meg az alap közlekedés sem!

Azt utálom viszont, hogy mióta le van ültetve, mindenki versenyezni akar velem, pl. lakott területen kívül 100-as tempónál kielőznek "csakazértisss, hánehogymá az ültetettfócwägen menjen előttem"...

Na az ilyenekről nem bánom ha sztárfotó készül(ne)!

A következő verdán, bármi is lesz, csak egy sima fix 40/40 vagy max 60/60 Sportszett lesz valamelyik nagyobb márkától!

2014. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!