Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ültetett autókról vélemény?...

Ültetett autókról vélemény? Az autók tulajdonosairól?

Figyelt kérdés
Nem RAR, hanem igényes munkákra gondolok amik szépen le vannak fényezve krómozva, olyan mint bármelyik másik autó csak épp kicsit alacsonyabban fekszenek az úton mint a többi autó és karcolják az aszfaltot
2013. júl. 4. 23:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
89%
Szépek, tetszenek, bár sajnos egy kisebb ültetést lehet csak végezni, bár sok autónál ez is nagyon sokat dob, mert a merészeknek sajnos a kocsi alja is kapja az ívet, erre van az AIR-RIDE ami sajnos szintén drága mulatság, de nagyon jóóó :D
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ültetett autóm van. Egy Honda civic eg. Porig van rakva, de tényleg kb. 5-6 cm-re van a földtől.


Nagyon jó érzés ilyen autóval járni, hiszen nekem ez a a mániám :)

2013. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt ilyenem, de muszáj volt gyárira visszaállítani, mert mindenhez odavertem az alját.
2013. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Ültetett autóm van ugyan de én nem ültettem volna meg csak így vettem már én is.

Jól néz ki jó az úttartása de brutális vele parkolni és ha belefutok egy kátyúba olyan érzés mintha gumikalapáccsal ütnék a padlót.

AIRRIDE a megfelelő megoldás és akkor lehet útnak megfelelően állítani a hasmagasságot. Nem sokkal drágább mint venni ültetőrugót meg hozzá való lengéscsillapítót.

Minden roncsba beépíthető. 2 kilóba megáll a gyári is.

http://www.youtube.com/watch?v=mBGGPoKrF2g

http://www.youtube.com/watch?v=hv5tSaiy8DA

2014. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Lada 2105-öm van. Aterimotorsport csinált nekem állítható futóművet, úgyhogy most teljesen le van ültetve, gyári acélfelnik kiszélesítve, golf 1 sárvédők, havassy motortuning. Matt zöld festés és az első kerékívnél cápa száj minta és egy vfts hátsó szárny van fent.

Nagyon jól megy a 120 lóerővel, amit tuningoltunk rajta+ a feszes futómű nagyon élvezhetővé teszi a vezetést.

Hasonló kinézetű, csak az enyémnek van lökháritója és a lámpa nem fekete, meg van cápa minta:

[link]

2014. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
kedves utolsó megosztanál velünk egy képet a sajátodról? :)
2014. jan. 14. 19:15
 27/39 anonim ***** válasza:
Persze próbálok majd lőni egyet holnap fényben :)
2014. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Kutakodtam egy kicsit a képeim között és találtam 2 képet.

Ezek 1 hónapos képek még a festés előtt:

[link]


[link]

2014. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
75%
Itt már megvolt a szélesítés a vfts szárny az ültetés és felni. Folyamatosan változik a kinézete. A következő project a motor lecserélése lesz egy turbos erősített változatra, ami majd 190-200 lóerő között fog teljesíteni. Imádom ezt az autót, főleg amikor az osztrákok nagyokat néznek az új BMW-ből, hogy mi ez a sz*r és állvahagyom őket :)
2014. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
elég jól néz ki :)) maffia rács(kedvenc) :D
2014. jan. 14. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!