Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ültetett autókról vélemény?...

Ültetett autókról vélemény? Az autók tulajdonosairól?

Figyelt kérdés
Nem RAR, hanem igényes munkákra gondolok amik szépen le vannak fényezve krómozva, olyan mint bármelyik másik autó csak épp kicsit alacsonyabban fekszenek az úton mint a többi autó és karcolják az aszfaltot
2013. júl. 4. 23:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Én ezekre az utakra, amik magyarországon vannak, biztos hogy nem ültetném le a kocsimat, még igy gyárilag is elég alacsony, van hogy olyan rossz az út, hogy még is volt egy párszor hogy a padlólemez karcolódott szóval itt Mo-n esélytelen szerintem.

Azokba az országokba ahol jók az utak, ott meggondolnám. Bár sok értelmét nem nagyon látom, mert is lehet olyan szitu, amikor karcolódna valami...

A fent leírtakról függetlenül tetszenek az ültetett autók, csak az a baj, hogy szerintem nem ér meg annyit, hogy aztán mindig arra figyeljek, hogy mikor és hol ér le az autó alja.

2013. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
*nem RAT ja és még hogy erről a stílusról mi a vélemény?
2013. júl. 4. 23:56
 3/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a zöld, várom mások véleményét is :)
2013. júl. 4. 23:56
 4/39 anonim ***** válasza:
62%

Én kifejezetten utálom.

Más autóján nem zavar,ő tudja,de nekem nem jön be.

Szerintem elcsúfítja az autót és még a futóműnek sem tesz jót.

Nem beszélve a Pesti padkára állásokról! :)

Régen jártam esti suliba,akkor Octaviám volt és mindig odaverte a padkára a hasát amikor felmentem a parkoló részre.

Én magasítani akartam,csak drága lett volna az emelés.

2013. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Az extrém ültetést esztelenségnek és már csúnyának tartom. Csak annyira ültetném le az autót, hogy a magasabb fekvőrendőrökön is át tudjon menni.
2013. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Én leültettem a E36-os BMW-met elől 5, hátul 3 cm-rel. Nem csak az ültetés volt a cél, hanem az autó útfekvésének javítása, ezért jó minőségű rugókat és lengéscsillapítókat vettem. Ez még nem túl brutális ültetés, de azért így is javít az autó kinézetén, az útfekvés pedig nagyon jó lett. Eddig még nem akadtam fel sehol, bár jobban odafigyelek, mint eddig.
2013. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Az én kocsim alatt 30/30-as ültetés van. Ez pont annyival tette lejjebb a kocsit, hogy a kezelhetősége javult, nem érzem magam limbó hintóban, a kanyarban nem dől úgy a kasztni (ez mindig is zavart előtte), esztétikailag sokat dob rajta, viszont nem megy a használhatóság rovására.

Még sehol sem akadtam fenn vele, le se ért, és a padkákhoz is odaállok ugyanúgy, mint eddig.


Azonban ennél nagyobb mértékű ültetést én nem raknék már alá. Az már sok lenne. Ez azonban a még pont ideálisra sikeredett. :)

2013. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
2013. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld, a videó privát, nem lehet megnyitni :/
2013. júl. 5. 19:58
 10/39 Napkiraly ***** válasza:
59%
A láthatóan ültetett kocsi piacképtelen és szét van verve az alja
2013. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!