Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó autó vásárlása. Mennyire...

Olcsó autó vásárlása. Mennyire jó a Swift?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom a Swiftekkel hisz a kinézetén kívül szerintem (és a tesztek) alapján elég jó kiskocsi. :) Friss jogsis vagyok kevés félretett pénzzel és nem is akarok \'fenevadat\' . Számomra tökéletes kezdő autó lenne az alap rutin megszerzéséhez. De 250-300 ezer forintból lehet jo állapotút kapni? Milyen évjáratot keressek és mekkora motorral? Mi a véleményetek erről az autóról vagy milyen autók vannak még ebben a kategóriában hasonló árral?
2009. okt. 15. 17:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%
Komoly problámák lehetnek ha 2 éve vezetsz és elbizonytalanodsz. Mellesleg apu mellett nem fogsz megtanuéni vezetni. Ha valaki mindig ül melletted, meg dédelget akkor sosem fogsz megtanulni vezetni. Nyugodtan vegyél autót kedves kérdező, én is amint meglett a jogsim vettem egyet, és semmi problámám nincsen a vezetéssel.
2009. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mégjó hogy vannak akik ISteni tehetséggel vannak megáldva és első pillanattól fogva fel tudja mérni mennyivel ön a szembelévő nagyjából mikor r ide gyorsul vagy lassul....stb

Szóval te már rutinos voltál amikor jogsit kaptál.MIlyen jó lenne ha mindenki ilyen lenne...talán kevesebb lenne a baleset....vagy????.....

Amúgy nem nincs velem semmi baj mert mindig meg tudom hozni a helyes döntést és a bizonytalanságot nem úgy értem hogy remegő kezekkel ülök a kocsiba hanem hogy pl előzéskor van hogy nem bírom felmérni a gyorsaságot a szembejövőnél és ilyenkor jobbnak látom megvárni a következő lehetőséget..NA az a baj hogy ezzel sokan vannak így de mégis elindulnak.....aztáááán buuuummmmm

2009. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vettük a miénket, most megy majd műszakira. Már átnézettük, felkészülve minden rosszra, mert tettünk bele 40ezer km-t. Nos, kell 2 új izzó, meg egy ablaktekerő, mert az letört. És ennyi. :) ez szerintem magáért beszél. Ja, 14 éves az autó. A fogyasztása 4.5-6.5 l közötti. Ebben az árban jobbat nem találsz! :)
2009. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A helyedben egy 190-es mercit vennék, valami rozsdatemetőt, azon gyakorolhatsz, és nem kell féni a hláltól
2009. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!