Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó autó vásárlása. Mennyire...

Olcsó autó vásárlása. Mennyire jó a Swift?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom a Swiftekkel hisz a kinézetén kívül szerintem (és a tesztek) alapján elég jó kiskocsi. :) Friss jogsis vagyok kevés félretett pénzzel és nem is akarok \'fenevadat\' . Számomra tökéletes kezdő autó lenne az alap rutin megszerzéséhez. De 250-300 ezer forintból lehet jo állapotút kapni? Milyen évjáratot keressek és mekkora motorral? Mi a véleményetek erről az autóról vagy milyen autók vannak még ebben a kategóriában hasonló árral?
2009. okt. 15. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Kezdő autónak tökéletes! Motorikusan kiváló, nem fog otthagyni a semmiség közepén. Aki pedig jönne azzal, hogy húúú mert papírautó, az menjen fel a totalcar.hu oldalra és kicsit keresgéljen, ugyanis megmondták hogy semmivel sem rosszabb a karosszériája mint egy ugyanazon kategóriában lévő Opelnak. Tényleg jó autó. Azt hogy mennyiért lehet meg milyen azt sajnos nem tudom megmondani. www.hasznaltauto.hu

Itt megtalálsz mindent!

2009. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Én is így gondolom! Ennek a Swiftnek Mennyire jó az ár-érték aránya? '94-es 1.3-as benzinmotor. Link : [link]
2009. okt. 15. 17:33
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
az autó tökéletes mint ahogy az elöttem szoló is irta!de ha tudod akkor inkább vedd kéz alól(öregektöl)mint kereskedöktöl!jó tanács!!
2009. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha csak közlekedésre kell, akkor a swifttel elégedett leszel.

Sztem 1.3-as motorral vedd mindenképp, az 1.0-est városban is eléggé forgatni kell, hogy haladj vele.


Amit linkeltél az nem tűnik nagyon rossznak, de ennél szebbeket is találni.

Ahogy az előző is írja, magánszemélytől érdemes venni, a neppereket kerüldd el.

2009. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi pénzért már kapsz Skoda Feliciát.

A skodák sztem jobbak mint a suzukik.

Itt egy példa: [link]

2009. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Mennyire jó? Amíg nem töröd össze addig nagyon. Csak lehet hogy nem tőled függ az hogy mikor töröd össze, mert egy gyökér neked megy. Ha a gyökér ezt egy swiftnél nagyobb autóval teszi ezt, akkor nagyon összetörhet téged, ezért nem javaslom neked a swiftet. Karosszériás véleménye hogy jó a kis suzuki motorja, de nem szabad vele ütközni, mert gyenge szerkezetileg és nem véd meg! És mivel nincs rutinod, könnyen összetörheted magad, ezért ésszerű lenne nem a relative legkisebb és leggyengébb autóba ülnöd. Miért nem akarsz daewoo tico-t, vagy suzuki alto-t azok még kisebbek és gyengébbek. Még könnyebb bennük meghalni. Pont neked kéne nagyobb védelem a gyakorlatlanságod miatt. Gyakorlóautónak jó? majd később veszel magadnak vmi normálisat ha megvan a rutin? Csak azt meg is kell élni, és hát swiftben ez nem olyan egyszerű. Soha nem értettem ezt a logikát, ugyanúgy ahogy a női autó logikát sem, miszerint a nő az vegyen magának kicsi autót, amiben nincs biztonságban sem ő sem a hátsó ülésen lévő gyermek. Könnyebb vele parkolni? Mert az fontosabb mint a biztonság? Gondolom hogy nem vagy milliomos, de az életed az fontos nem? Vegyél a swiftnél nagyobb autót, és autózz biztonságban! Ha most nincs annyi pénzed, várj az autóvásárlással, ha nem akarsz részletet fizetni. Gondold meg, nem rosszindulatból írtam, csak tudod 14 éve vezetek, és láttam sok mindent az utakon. Ez a suzukis téma rendszeres itt a közlekedés témakörben, úgyhogy most a swift pártiak majd borzalmasan prüszkölni fognak, ami teljességgel érthető hiszen védik a kicsi, gyenge, ámde életveszélyes kis járgányukat, csak tudnám miért?

Mielőtt valaki azt írná hogy milliomos Bmw tulaj lennék, leszögezem hogy nem, csak azt gondolom hogy az autónak meg kell védeni az utasát.

Üdv.

2009. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Igen, és áruld el azt is, hogy 300 ezer Ft-ból, hogy veszel biztonságos autót?


Mert nem lehet, de üzembiztosat olcsón fenntarthatót igen.

2009. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Olvasd el kérlek figyelmesebben a válaszomat, nem írtam hogy 300 ezerből kapni. Azt írtam hogy várjon az autóvásárlással, ha nem akar részletet fizetni. De tudod mit?? Itt van egy, most találtam, kb 20 mp alatt. [link]


Jaa és ha túl nagy a motorja akkor 1.6-os is van belőle...

2009. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen, kis szerencsével ki lehet fogni egy 460ast is annyiért, de a fenntartása egy kicsit költségesebb lesz.
2009. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A fenntartása kicsit költségesebb lesz, de az autó sokkal biztonságosabb lesz!!! Valamit valamiért! El kell dönteni hogy kinek mi a fontosabb...

De nemcsak Volvók vannak ennyiért, érdemes körülnézni. Válság van, az autóárak a béka kopoltyúja alatt vannak.

2009. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!