Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő egy A1-es kategóriá...

Mennyi idő egy A1-es kategóriás jogosítványt lerakni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy én augusztusban kezdhetném el lerakni (akkor tölteném be a 15 és felet), de akkor kezdem szeptemberben a másodikat gimiben, és nem tudom, hogy megéri-e akkor augusztusban elkezdeni. Valamint lenne még egy kérdésem: tudnátok mutatni olyan motort, amit lehet A1-es jogosítvánnyal vezetni, és elég jó is? (analfabéta vagyok motor téren, szinte semmit nem tudok, most próbálok beletanulni a dologba... kérlek, ne szóljatok le ezért. valahol el kell kezdenem.) Előre is köszönöm!

2013. ápr. 29. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Aprilia RS 125, Yamaha YZF R-125
2013. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a jogsi mennyi idő?
2013. ápr. 29. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Derékfüggő, nekem olyan 2 másodperc, de szerintem nagypapám, aki azért már 87 éves és nem úgy mozog, mint régen, úgy 15 másodperc alatt ő is le tud rakni egy jogosítványt...


:)


Komolyra fordítva a szót, kb 2 hónap. Aztán még 3 hét még kiküldik a jogsit.. de azért csináld meg szerintem, jó lesz az márciusra. (Télen úgyse lehet jogsit csinálni)

Motorból először döntsd el, hogy milyen kategóriát szeretnél: Cross/enduró, chopper, gyorsasági a főbb irányvonalak. Utána jön, hogy mennyi pénzed van rá. Ajánlgathatok neked olyan motorokat, amik megszólalnak, de ha csak 100 ezred van rá, akkor egészen másfele kell keresgélni. Ha körülbelülre megválaszolod ezeket, tovább haladhatunk.

2013. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyorsasági stílus felé kacsingatok, és olyan 200.000 lenne rászánva. vagy talán nagyon picivel több. Attól függ, hogy a szüleim mennyit szánnak rá, de a fent írt összeg az, amit utoljára mondtak.
2013. ápr. 30. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

a gyorsasági jó :)

a pénz azért viszonylag szűkös, de fogsz találni a jót. Aprilia RS 125, Yamaha YZF R-125, Honda NSR, Rieju, Cagiva amik érdekelhetnek, olyan 10 ezer km körül.

ja és ne felejts el ruhával számolni. az se olcsó mulatság, és gyorsasági motorhoz mindenképpen szükséges!

2013. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen :)
2013. ápr. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!