Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt lehet megszer...

Mennyi idő alatt lehet megszerezni a B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő alatt szereztétek meg?

2013. jan. 30. 08:00
 1/6 anonim válasza:
Ha sok időt tudsz rászánni akkor 2 hónap mondjuk. Ha suli mellett akkor megy 3-4 hónap.
2013. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyugodtan lehet rá 4-5 hónapot számolni. 30 óra vezetés, 10 óra kresz, plusz adminisztrációk, ne adj isten bukta, ja és persze mindennap úgysem ér rá az oktató sem..
2013. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 melanminna válasza:
Nekem 4 hónap volt úgy, hogy egyszer sem buktam meg. Hetente kétszer jártam vezetni.
2013. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2004 ben szereztem meg 17 évesen a B kategória 4 hónap volt de itt volt oktató csere is meg ilyenek jah igen egy rutin bukás is volt! :D


A C kategóriám 1 hónap alatt meg volt az E kategóriám is 1 hónap volt!


A D kategóriám meg 4 hét volt össz vissza a Motoros és az Autós oktatásokra mászkáltam hónapokat tök értelmetlenül nah de ez van! :)))


Kitartást! :-)


F/25

2013. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 trustme válasza:
51%

Suli melett.

Augusztus-kresz (16,5év)

Szeptember-Október(pihi,vártam h 17 legyek :))

November-December 19. sikeres vizsga.

Azóta pedig az ünnepek miatt még mindig a jogsit várom! :(

2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
juli vége felé kezdtem az elsősegélyt, augusztus közepére a kresz is meg volt. az oktató akihez jelentkeztem csak szeptembertől tudott órákat adni, heti 1x 2 órát, jobb esetben 2-t, december végére sikerült ünnepek előtt vizsgázni. volt egy 1 hónapos + 1 hét kihagyás, mert hol elfolyt a hűtővíz, hol összetört az autó. megbuktam. ünnepek miatt várni kellett. jan. 18-án vizsgáztam újra akkor már sikerült. ez íííígy. 6-7 hónap. -.-
2013. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!