Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri egy drága...

Szerintetek megéri egy drága sportkocsira 5-6 évig spórolni?

Figyelt kérdés

Nem szokásom interneten kérdezősködni, de kíváncsi lennék a véleményetekre, Ti mit tennétek s javasolnátok.

Tetszenek nagyon az olasz sportkocsik, de sajnos 5-6 évnyi félretétel során valósulna meg csak az álmom, még így is használt lenne a kocsi, cirka 50e km-el kb, ami nulla. Az említett 5-6 év alatt ha minden igaz összejönne a betevő rá.

F430-as ferka a kiszemelt, 458 baromi drága, bár kitudja miképp alakulnak majd addigra az árak.


Sokszor elgondolkodok rajta, megéri 5-6 évet arra szentelni, hogy minden pénzt erre szánjak. Nyaralást s minden drága dolog mellett elszáll a tekintetem.


S8-as Audi is egy álom számomra, nem egy kategória, de ez a két szegmens ami nagyon vonz. Bár ha erre megyek el akkor a fentebb már említett dolgot lehet elbukom.


Ti mit tennétek? Szerintetek megéri ily módon ?


2013. márc. 16. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizud?
2013. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én tipikusan az az ember vagyok, aki nem adna kocsiért annyi pénzt, amennyit amúgy nem tehetne meg. Értem azt, oké, ha mindenem megvan mellette, lakás, "kis autó", család és már tényleg nem tudom jobb helyre tenni a pénzemet, akkor oké... De ha lenne annak a pénznek jobb helye is és igazán szükségem sincs arra az autóra (mert nekem nem lenne), akkor nem gyűjtögetnék ennyit erre.
2013. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem is sokszor megfordul a fejemben mindez, ráadásul 1-2 évszakos autó.
2013. márc. 16. 17:52
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
ha 5-6 év alatt összepórolsz egy olyanra hajrá viktor...
2013. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van még valami magyar országon ki sem lehet használni egy sportkocsit ráadásul az itteni utakat sem nagyon szeretné

De ha félre tudod tenni rá a pénzt akkor vegyél nem akarlak lebeszélni róla de magyar országra egy ilyen kocsi is elég lenne én legalábbis ha egyszer tudnák annyi pénzt félre rakni hogy vegyek egy új Mazda 6 ost

[link]

[link]

2013. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szántóvető ***** válasza:
mazda 6? ferrariról volt szó!nem hunném hogy rábeszéled a kérdezőt egy mazdára :))
2013. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Olvasd el mit írtam nem azt hogy a kérdező vegyen mazdát hanem azt hogy én már beérném ezzel a mazdával is ha összejönne rá lóvé:)

Na jó azért a ferrári ára sem jönne rosszúl :)

2013. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja utólsó jó a beszélőkém mint a viktornak :)

Csak a pénztárcám nem olyan vastag sajnos meg a pofámon a bőr :(

2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem nagy képűségből írom, de ennyi pénzért ne vegyél mazdát, 2 év alatt ér kb 2,5 millió forintot, ha megjön a modellváltás nagyon gyorsan esik az ára.


nekem egy e220-es kombim van, 2003-as, nagyon szeretem. gyerekkori álmom a már fentebb tárgyalt sportkocsik, de eszméletlen árak vannak. előbb olvastam egy fórumot, lamboba 150k egy olajcsere. szép autók meg minden, de még ha össze is jönne a pénz rá eszméletlen drága fenntartani.

elektronikai téren nem nagyon írnak egyébként hibákat róluk, fedélzeti komp-al ez vagy az lenne, de ha azt nézem egy bmw-nél azért házilag megcsinálom az olajcserét nem kell kiszerelni a félmotort...

2013. márc. 16. 18:40
 10/16 anonim válasza:
Nem kötözködni akarok,de már kijött az új Mazda 6.Amúgy én gyűjtenék, de inkább egy mostani M5-ös BMW-re.
2013. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!