Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300 ezer forintból melyik...

300 ezer forintból melyik típusú autót vennéd és miért? Opel Astra F vagy Suzuki Swift Sedan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok kérdésben összehasonlították már a kettőt, de én inkább az ár-érték arányra vagyok kíváncsi. Úgy gondolom, ennyi pénzből már elég jó kis Suzukit lehet kapni. Persze nem újat, és nem is pár éveset. De, ha valamit cserélni is kell, olcsó az alkatrész. Ezzel szemben az Opelből ennyi pénzért olyat kapok, amire még tuti rá kell költeni. Vagy tévedek? Illetve benzinesből a fogyasztása is gondolom több az Opelnak, dízelesből meg kevés van ennyiért. Nem vagyok kíváncsi most a szokásos "milyen veszélyes beülni egy Suzukiba" vitákra, csak informálódni szeretnék. Köszönöm.
2013. márc. 9. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet, ennyiért Swift jobb állapotú és alkatrész is olcsóbb hozzá. Plusz kevesebbet eszik.
2013. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
78%

ennyi pénzért elég jó autót nehéz(lehetetlen?)venni mert közel 20 éves autót kapsz.költhetsz rájuk,inkább sokat mint keveset.

tehát mindegy hogy opel vagy suzuki,az fontosabb hogy tűrhető állapotban legyen.dieselt nem javaslok.

2013. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amint írtam is, igen, ennyi pénzért nem gyári állapotú autót keresek. Második válaszoló, miért nem ajánlod a dízelest? Fogyasztás szempontjából Suzuki jobb?
2013. márc. 9. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a swiftet venném mert olcsóbb a fenntartása és az alkatrészek is kedvező árban vannak egyébként egy használt autóra kőlteni kell így is úgyis a márkától és a kórtól függetlenül sőt az újabb autókhoz drágább az alkatrész is nem beszélve a kihegyezett motorokról ami után lehet rendesen fizetni a biztit és a teljesítmény adót. Szóval semmi gond egy 20 éves autóval sem ha karban van tartva rossz állapotú autó előfordúl úgy egy 5-10 év közötti atutók közt is szóval én ezt sem általánosítanám így hogy az öreg autók szarok
2013. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


és egy pár ami még messze van a 20 ÉVTŐL

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94-es Suzuki glx-em van, 4 év alatt csak 10 ezer km-t tettem bele. Rendben tartva, vizsga előtt, a küszöböket kell cserélni. Én pl.őt 200-ért kínálnám, ha el akarnám adni. De azt hiszem, inkább beruházok a korrekt vizsgára, mert jó kis autó, sajnálnám elpasszolni.
2013. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Macilaci tökéletesen leírta. Suzukit. Személy szerint nekem jobban bejön a Swift sedan, mint kombi F-Astra.
2013. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az Astrának egyébként milyen a fogyasztása? Ahogy én nézegettem, a beninesé elég sok. És a dízel?
2013. márc. 10. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Unokatesóm dízel 1.7 F-es astrája 6 litert fogyasztott 100 zon városban 7
2013. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!