Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Nissan...

Mi a véleményetek a Nissan qashqai-ról? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod.

ha kemény terepjáró akarsz akkor nem. Lődörögni meg elég nagy. A városi terepjárók crossoverek megcsak a tehetősek önreklámja. De magamutogatáshoz meg elég olcsó és fapados. De te tudod mire akarod használni. Mert ha nem akarod terepe használni akkor mért nem veszel egy szép személyautót. Ha meg nagy a család akkor valami kisbuszt vagy egyterűt? Valahogy én nem értettem ezt a crossoveres dolgot. Az valami olyasmi mint a menő dolog kínai utánzata.

2013. jan. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút nem. Messze többe kerül, mint amit ér. A bódé alatt tulajdonképpen egy Renault Meganet találsz. Ehhez képest hasonlítsd össze az árait egy Meganeal. Nagyon felkapott lett a terepjáró kinézete miatt, egyébként semmivel nem tud többet, mint egy normál alacsony alsóközepes autó, mint egy Megane, Astra, Golf. Jellemzően újgazdag öregasszonyok, anyukák használják, mert többnek néz ki, mint ami valójában.
2013. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kocsi, nekem is vagy egy, és nagyon szeretem. Sosem bántam egy másodpercig sem hogy megvettem. Ha tetszik, hajrá! :)
2014. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!