Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit érdemes ezek...

Melyik kocsit érdemes ezek közül megvenni?

Figyelt kérdés

-Fiat Bravo 2.0 HGT(benzin)

-Peugeot 306 1.6 XS(benzin)

-2-es Golf GTD (Dízel)

- -II- CL (Dízel)

-3-mas Golf 2.0 GTI 16V (Benzin)

-ALFA ROMEO 145 2.0 TS 16V QV

-2es Golf 1.6 GL(GTL?)

Ezek közül az autók közül melyiket érdemes megvenni?

Tegyük fel ugyan olyan jó állapotban vannak..

Úgyhallottam hogy a francia meg az alfák( nemtom az alfa milyen gyártmány..) hogy ezek nemjók,meg az olasz kocsik..

A dízel kocsikért nemvagyok oda túlságosan,de ha a külseje tetszik akkor jöhet..


2013. jan. 18. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alfa olasz kocsi :)
2013. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most hogy mondod..mint ha hallottam volna már.köszi.:)
2013. jan. 18. 14:42
 3/7 Zsolt75 ***** válasza:
Elég öregecskéket néztél ki, de ha már ez a verzió van akkor németet vegyél ... a Golfok közül válassz.
2013. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Golf.
2013. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
autóba se ülj, ha így állsz neki, meg ennyi a hozzáértésed, hogy az olasz kocsi szar. vidd el egy próbakörre a 145 QV-t ami a csúcsfelszereltséget jelenti (nem a bőrülsét meg 4 zónás klímát, hanem a csúcs motort) azután nyilatkozz így! törődni kell azokkal is, mint minden autóval ebben a kategóriában. de a dízel golf meg a 2literes olasz benzinesek közt van különbség. hova kell neked autó?
2013. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.!

Azt írtam a kérdésemben hogy "Úgyhallottam"..

Már neharagudj de nem azt mondtam hogy szarok a fent említett autók..hanem hogy ÚGY HALLOTTAM. ;)

2013. jan. 18. 18:19
 7/7 Joci84 ***** válasza:
németet ajánlom, bár nem feltétlen ezek közül, hanem akkor inkább egy bmw-t! mondjuk egy 320 as vagy ha sok benzined van akkor egy M3 as
2013. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!