Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 4...

Milyen autót vennétek 4 millió Ft-ból?

Figyelt kérdés
Szóval 4 millió Ft-ért szeretnék autót venni de úgy hogy abba minden benne legyen. Átiratás,rendszámozás,műszaki,kötelező,casco meg minden ami kell. Véleményem szerint a forgalombahelyezéstől a biztosításig 500 ezer ft-ból biztos kijön. Így 3,5 marad autóra. Ti mit vennétek? Nekem fontos a kényelem,a biztonság,és a mninőségérzet. Fogyasztás nem nagyon izgat.

2013. jan. 11. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem éri meg új autót venni, annyira sokat vesztenek az első pár év alatt az értékükből. Én egy 7 millás autót vettem 3-ért, csak mert 2 éves. Aztán felteszel magadnak pár kérdést, hogy mennyit akarom használni, mire akarom használni, stb, és máris adja magát, hogy milyen autó kéne neked.
2013. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Kíváncsiságból megnéztem a saját paramétereimmel (egyterű, 2010 utáni, dízel) és S-Maxokat, C-maxokat, C4-eket, meg touranokat dobál ki.
2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Új FIAT Bravo gyönyörű, megbízható és ennyi pénzből igen jól felszerelt változatot kapsz.
2013. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Új autót én sem vennék ennyiért. Inkább egy használt Audi-t, Mercedes-t, BMW-t, Volvo-t vennék ebből a pénzből ha valóban fontos a kényelem, a biztonság és a minőségérzet és nem izgat a fogyasztás. Ennyiért már baromi jó állapotban lehet kapni őket.


Ennyi pénzért újonnan vehetsz Suzukit, Dacia-t vagy egy nagyon alsó kategóriás Renault-ot esetleg Fiat-ot. Biztonság ügyileg nagyon egyiknél sincs gond pláne városban (az alsó határt teljesítik) de egyik sem kényelmes, minőségérzeted meg pláne nem lesz benne.

2013. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
4 millából én egy 1 éves Toyota Corollát vettem 22.000km-rel, jól felszerelve.
2013. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Új autót nem kapsz ennyiért, max Daciát, Skodát, ezek meg nagyon ergyák. Sokkal jobban jársz, ha veszel egy korábbi, de nagyon fasza autót. Mert egy presztízsautót simán találsz ennyiért használtan, jól felszereltet, jó állapotban...Passat, meg Audi a legjobb, esetleg BMW is akad normális.
2013. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen, íme, itt görgess le, ott a Fluence. Ha ennyiért új autót akarsz, én biztos, hogy azt venném, az legalább nem valami szutyok. [link]
2013. jan. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Én Renault Clio-t vennék.
2013. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ebből full extrás Audi A6 3.0 TDI Quattrót vennék használtan, bár lenne ennyi pénzem.
2013. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én Volkswagen Golf 6 ot vennék 1-2 évesen !szinte! újonnan, mivel ennyi pénzből, nem érné meg neked újat vásárolni. Inkább a minőségre adj és ne annak az élvezetnek, hogy szűz kocsiba ülsz. Hoppá majd el felejtem, ugyanennyi idős Mitsubishi Lancert is vehetsz pöpec állapotba.
2013. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!