Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 4...

Milyen autót vennétek 4 millió Ft-ból?

Figyelt kérdés
Szóval 4 millió Ft-ért szeretnék autót venni de úgy hogy abba minden benne legyen. Átiratás,rendszámozás,műszaki,kötelező,casco meg minden ami kell. Véleményem szerint a forgalombahelyezéstől a biztosításig 500 ezer ft-ból biztos kijön. Így 3,5 marad autóra. Ti mit vennétek? Nekem fontos a kényelem,a biztonság,és a mninőségérzet. Fogyasztás nem nagyon izgat.

2013. jan. 11. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
VW Passat, Audi A4,
2013. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És persze egy fontos infó hogy vadonat újat szeretnék! :)
2013. jan. 11. 22:03
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Vadonat újat? hát az már necces inkább vennék 5-8 éves volkswagent vagy bmw-t 3,5 milláért mint egy vadi új suzukit. Nem mind1 a presztízs sem.
2013. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen,de nekem olyan kis tipikus városi autó kéne... Ami bírja a városban a hajszát. Autópályára más autóm van....családi kocsi ez olyann céges kerületekbe furikázó dolgozójármű lenne.... Gondolkodtam pl Fiatban...Citroenben csak nem tudom mi éri meg a legjobban :)
2013. jan. 11. 22:08
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Újat ennyiért Suzukit, Daciat, esetleg Renault-ot kapsz. Fluence vagy valami iyesmi, de ennyiért biztos, hogy nem vennék újat. Ennyiért használtan Audi A6-ot, pár éves Passat-ot kapsz, de még nagyon durva Mercedes CL-t, CLK-t is ha a fogyasztás nem izgat.
2013. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Én a VW Jettát nagyon megbízható autónak tartom, 3,5 millióba került, igaz másik autó beszámításával.

6,8 éves autót nem érdemes venni. Nem presztízs egy régi BMW, nekem arról inkább mindig az jut eszembe, hogy csórikámnak nem jutott több pénz autóra, de felszeretne vele vágni. Később ráfordított összegekről meg ne is beszéljünk.

2013. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Én Toyota Yarist.
2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

az elso vagyok

nem irtad hogy milyen autora gondolsz,

ennyiert uj presztizs auto nincs (gondolok a3, mercedes b, volvo v40, bmw 1 na ezek presztizs, de ezek 15 millional indulnak)

ujat 4 millioert, dacia, skoda, es sajnos meg egy focus sem jon ki

inkabb vegyel oregebb de jobb autot

2013. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Pl a Renault Fluence nekem tettszik, szép kis elegáns autó, meg lehetne azt annyiért oldani? 3,5 millióba?
2013. jan. 11. 22:16
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
olyan autó nincs ami újként megéri
2013. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!