Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190-es Diesel mercedes mert...

190-es Diesel mercedes mert nem all le?

Figyelt kérdés
Hello. Tonkrement a ventillator kapcsolom es belebuheraltam egy billeno kapcsolot fix 3-as fokozatra de azonta ha elforditom a kulcsot nem akar leallni. Mindent visszaalakitottam eredetire de nem akar leallni. Tippeket varok mi lehet a gonnd.

2013. jan. 10. 21:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Nem bizony, de nem is baj,röhögök én is. :D
2013. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
min kell röhögni??? Én is hadd!
2013. jan. 10. 22:52
 33/51 anonim ***** válasza:
Tetszik a stílusod, ennyi. A szakmánk miatt megszoktuk a savanyú, gyomorbajos kinézetű, humortalan embereket, úgyhogy tudjuk értékelni a pozitív hozzáállást. :D
2013. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
mr.flash, te is gasztroenterológus vagy? :D
2013. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
igazából én autómosás-kozmetika-gumiszereléssel foglalkozom. A szereléshez analfabéta vagyok. Gondoltam itt nincs mit veszteni, (ha látnád a kocsit megértenéd) próbálkozok. Pedíg a górém a lelkemre kötötte: Ember! Sokat ne tökölj vele! Basszál bele egy vunderbaumot azt jóvan ez... (Ez egy beszámított autó egy kereskedésben és én rakom rendbe).
2013. jan. 10. 23:00
 36/51 anonim ***** válasza:

Nem, én belgyógyász. :)


Amúgymeg a főnök memmonta ho' nebasztassad, mébasztattad? :D

2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem vákuumos leállítású, persze akkor is van villamos kapcsolat, csak ezt nem tudom, hogy köze lehet-e a hírös, emlegetett "kecskebőrnek" ehhez. Annyira nem ismerem ezt a típust, még...
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
na. megyek megnézem nem-e gyulladt-e ki az autó azt lefekszem. köszönöm a segítségeket! A legjobbat vagy semmit! Mercedes... :)
2013. jan. 10. 23:06
 39/51 anonim ***** válasza:

Sok sikert és lehetőleg kevesebb szopást.


Kettil, asszed fejből menni fog úgy hogy nem látom?:D

2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Tavaly pont ugyanez a probléma jött elő a mi kocsinknál. 190-es 2500TD. Szerelőhöz kellett vinni, hogy kicseréljenek benne egy alkatrészt ami a kocsi leállítását vezérli.


Mindenesetre, itt egy tipp: a motornál van egy kis kar amire "Stop" van felmatricázva (ha még ott van), azt nyomd le és leáll a motor.

2013. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!