Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190-es Diesel mercedes mert...

190-es Diesel mercedes mert nem all le?

Figyelt kérdés
Hello. Tonkrement a ventillator kapcsolom es belebuheraltam egy billeno kapcsolot fix 3-as fokozatra de azonta ha elforditom a kulcsot nem akar leallni. Mindent visszaalakitottam eredetire de nem akar leallni. Tippeket varok mi lehet a gonnd.

2013. jan. 10. 21:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Akkor nem beszélek hülyeséget, viszont ezesetben jó lesz az akku sarut levenni. Nem tudom egy ilyen szelep mennyire melegszik, de ha az üza nem cserélődik és nem hűti abból csúnyaságok lehetnek reggelre.
2013. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Mindig tanul az ember :)
2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
jaj, nem kell levenni az akksi sarut. Elég lehúzni a sarut a szelepről. Egy ilyen szelep heteket kibír behúzva. Ha megy az autó, akkor is ebben a helyzetben van. Nem lesz semmi baja, csak ugye áramfelvétele van.
2013. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
a sarukat alapból levettem. Csak a beltérben buheráltam. most akkor hol van az a mágneskapcsoló? Tehát az akkor működik csak mikor megállítja az autót. Jáá? Bocsi kicsit megkevertetek...
2013. jan. 10. 22:08
 15/51 anonim ***** válasza:

Ja, egymással beszélgetünk ahelyett hogy segítenénk, pöts a fülünkbe.


Nézz körül hogy nem sértettél vagy húztál-e meg egy vezetéket ami a gyújtáskapcsoló környékéről indul, ha igen akkor azt javítsd ki, ennyi a lényeg.

2013. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Ok flash. Körbenézek. Sajnos szegény merci elég le van riffantva 400 van benne óra szerint foltos karosszéria munkák , leélt belső stb.. Ez kereskedésben van és én takarítom és megesett rajta a szívem és próbálom rendbehozni amit tudok. de ez most balul sült el.
2013. jan. 10. 22:15
 17/51 anonim ***** válasza:

na persze ezeken a régi Merciken nem biztos, hogy szolenoid löki a töltéskart 0 helyzetbe, mert soros adagolósak.

jó lenne ismerni a pontos típust

2013. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Kolléga, lényegtelen mi löki ki, mókolás történt, előtte jó volt, utána szar lett, a mókolás közben történt valami, ha nem sikerül megtalálni akkor mehetünk tovább.
2013. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Szegény srácot meg csak megkavarjuk. :D
2013. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
sikerült
2013. jan. 10. 22:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!