Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes vagy volskwagen?

Mercedes vagy volskwagen?

Figyelt kérdés

csakis diesel játszik.

igazából a menetdinamika, és a kényelmesség játszik.

vw ből a passatra gondoltam első körben ,sokat nézegedtem, de árben amjdnem egyforma a mercikkel az e osztály, meg c osztállyal.

évjárat kb 2002 től....

fenntartani emlyiket olcsóbb? de gyanítom, ohgy egyszinten van...



2012. jún. 20. 23:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
passat
2012. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
Mercit inkább, mert a passatból azok a 2002 körüliek mind PD TDI-ik, azokkal meg az a baj, hogyha elromlik egy vagyonba kerülnek a PD elemek.
2012. jún. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

"csakis diesel játszik. "


Gratulálok.Ha lehet azért kerüljél el...


[link]

[link]

2012. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
utolsó remélem mikrohullámu sütőd sincs, és rászólsz azokra az emberekre akik a 20 méteres körzetedben mobiltelefonálnak, plusz rákkeltő a kóla is, ami nem rákkeltő az meg a parkinzonkór esélyét növeli, van minden a médiában amit csak akarsz...
2012. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

A mikró meg a mobil veszélyessége meg sem közelíti a dízelautóét.

Sőt a dohányzás is sokkal veszélytelenebb mint a dízelautó kipufogógáza. Ha nem hiszel nekem, akkor nézegessél a neten a PM 2,5 mikrorészecskék után....

2012. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 1.9 PD TDI-t sokkal olcsóbban fenn lehet tartani, mint egy Mercedes CDI-t. Amikor a hagyományos adagolók után jött a PD befecskendezés, mindenki szörnyülködött milyen drága a javítása, stb, ami a hagyományos adagolós dízelekhez képest igaz is. Azóta elterjedt a CR technológia, ami még jóval drágább ha valami nyűgje van, de valahogy ez nincs annyira a köztudatban mint a PD esetében.


Szeretem a Mercedeseket, egy E-klasse jóval többet nyújt sok tekintetben egy Passatnál, de ha a költségek számítanak a főbb részegységeket tekintve (motor, váltó, futómű, elektronika(!)) akkor hosszabb távon a Passat lesz az olcsóbb.

2012. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

nemfeltétlen hosszabb távra akarom...

megvezsem, hajtom kcisit, persze kötelező dolgokat cserélem ,aztán, ha nemtetszik, eladom, és veszek az áráből egy másikat..:)


egyre jobban tetszik a merci basszus...:)))) az a fajta amikor elől már az összeolvesztott lámpái vannak...céppppp :)))) :D sokkal szebb mint egy fauvé...XD


persze az sem csúnya..:D



jahjjj hagyjámá ezzel hogy rákkeltő a dízel...-_- mintha eddig nemtudtuk volna, csak most felkapta a média...

biztos nemfogok 420 as benzint tankolni 10 literes fogyazstással....felejtsd el...

elcsühög a merci, meg a passat is 6 liter gázolajjal......:3

2012. jún. 21. 11:25
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha rövidtávon gondolkozol, akkor Merci, mert hát más kategória azért :)
2012. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Igy van, inkább a rák, mint a 420 ft-s benzin. Végül is, igazad van! :)
2012. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Flector 67 ***** válasza:
Szerintem e 320-at vegyél.
2012. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!