Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes vagy volskwagen?

Mercedes vagy volskwagen?

Figyelt kérdés

csakis diesel játszik.

igazából a menetdinamika, és a kényelmesség játszik.

vw ből a passatra gondoltam első körben ,sokat nézegedtem, de árben amjdnem egyforma a mercikkel az e osztály, meg c osztállyal.

évjárat kb 2002 től....

fenntartani emlyiket olcsóbb? de gyanítom, ohgy egyszinten van...



2012. jún. 20. 23:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem érzem, hogy kerülnöm kéne a topicot. Ha az írásom hatására valaki meggondolja magát és végül nem dízelt vesz, és ezáltal nem öl meg 4-5 ártatlan járókelőt, már megérte.


Az 1600 -as években komplett idiótának tartották,aki azt állította, hogy a pestist apró láthatatlan lények (baktériumok) okozzák, de ugyanígy járt Semmelweis is, amikor azt mondta, hogy szülés előtt a szülést vezetőnek kezet kellene mosni, azt mondták: ennek az embernek elment az esze...


Most 2012-ben páran azt mondjuk(többek között neves kutatómérnökök), ne vegyetek dízelautót, mert fel sem tudjátok fogni mennyire veszélyeztetitek magatok és mások életét és hülyének néztek ezért. Nem baj, ez így van jól.


De hidd el a következő generáció szörnyülködve fogja nézni, hogy hogyan lehettek olyan buták a 2000-es években az emberek, hogy dízellel jártak.


Más: Ha nem dohányzol, akkor gondolom neked sem esik jól, ha egy dohányos az orrod alá fújja a füstöt, esetleg bunkónak is tartod ezért. Na egy dízel autós semmivel sem különb egy dohányosnál, sőt sokkal-de sokkal több kárt okoz, mint a passzív dohányzás.

2012. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Flector 67 ***** válasza:
Hát akkor keseredj el, mert az összes kamion, kombájn, traktor, erőgép diesel. Szóval az autók a kisebbik gond.
2012. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ami egy 30 éves lepukkant BKV busz kipufogóján kijön az hegyi levegő egy új "modern" dízelhez képest.
2012. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
lehet, hogy igazad van, én elhiszem hogy káros és? Csomó minden az, és a benzines autó is károsítja az egészségedet, lehet jóval csekélyebb mértékben, de kinek van joga megítélni ezt, hogy mi számít elfogadható kártékony cselekedetnek a másik ember kárára, és mi az ami nem? Nemtudom te milyen járművel közlekedsz, akkor ezekszerint benzines autóval, mivan ha én kikérem magamnak még azt a kis károkozást amit te a benzines autóval művelsz az én egészségem rovására? Ezt nem te döntöd el, amúgy ha meg nincs autód akkor is használsz vmilyen közlekedési eszközt, olyan nincs hogy se busz se vonat se semmi a mai világban, úgyhogy tudod az vesse az első követ... egyébként meg fordulj a fejlesztő mérnökökhöz akkor, hogy ne legyenek hajlandóak többé dízel üzemű autókat tervezni
2012. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
énse mondom neked hogy kerülj el, ha benzines autót veszel, vagy busszal jársz, vegyél inkább lovaskocsit, de mind1 beis fejeztem
2012. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Van abba valami amit a diesel ellenes iró ír itt, persze kicsit eltúlozza, de nevetséges az hogy azért (is) mert egyre szigorúbabk a környezetvédelmi szabályok egyre kisebb részecskék vannak a kipufogógázban (had ne irjam most le h miért). És elhiszem hogy ezek sokkal veszélyesebbek mint a 30 éves 123-as merga füstje, de azért ne feledjük el hogy ma már kötelező a részecskeszürő, ami megszünteti ezt a rákkeltési problémát.
2012. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ja, és mindenképpen mercit vegyél hidd el nem fogsz benne csalódni, más presztizsre is mint egy tucat wv, nomeg a minőségérzet, minden finomság rajta.. Én inkább a c osztályt ajánlom, azt az 2000 körüli e osztályt sokan szidják állítólag a legrosszabb merci
2012. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Mercit javasolnám nekem is az van igaz egy régebbi tipus és dízel. Valamint sok ismerősöm jár valamilyen Mercedessel és elégedettek vele.

Ha egyszer veszel egy jó Mercit hidd el utánna nem kell más.

És egy E-osztályból észre sem veszel majd egy Passatot.

Az meg hogy mi jön ki a kipufogón leszarom...

Van 1000 dolog ami károsabb a környezetre, mint az én kocsikázásom.

2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én benzines Mercit vennék, aztán átalakítanám gázosra. tudod ki költ 420ftos dízelre?
2012. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!