Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki első autónak nem egy kisautót vett, hanem egy testesebb, nagyobb valamit?

Figyelt kérdés

Első autó vásárlása előtt állok.

Mostanra leszűkült a variációk száma 2-4 autóra...

Sokan mondták ismerősök közül, hogy először egy kisautó kéne.

Viszont nekem minden porcikám ellenzi azt, hogy úgy üljek be egy Swiftbe, Clioba és hasonló méretű autókba, hogy az az enyém. Főként azért mert nem férek el bennük kényelmesen, főleg hosszútávon. Főleg mióta ismét sikerült magamra rántani pár kg-ot..

Szóval nem csak 1-1 alkalommal, hanem rendszeresen.

Felmerült bennem a Skoda Octavia, IV-es Passat ('97-es évjárattól)és a Mitsubishi Carisma

Valóban meggondolatlanság lenne egy ilyen autó, tényleg jobb lenne valami kicsi ?

Van valakinek tapasztalata ilyen téren ?

Aki elsőként már valami nagyobbat vezetett...


2013. jan. 10. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi normális okot nem látok arra,hogy miért kéne kis autót venni elősször.
2013. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem vennék kis kényelmetlen autót. Az első autóm nekem egy mondeo volt. 193cm magas vagyok, nem szeretem a kis autókat :)
2013. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem a magassággal nincs gondom, nem vagyok túl magas.

Inkább széltére kényelmetlenek és elég frusztráló érzés számomra...

2013. jan. 10. 10:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha a nagyautóval nekimész valaminek, akkor a kicsivel is. Egy-kettőre megtanulsz a naggyal is közlekedni. Lehet, hogy ha most vennél kicsi autót, és használnád egy-két évig, és nagyobbra válltanál, akkor törnél össze valamit, mert a kicsihez szoktál. Én sem vettem kisautót elsőre, és ha te sem akarsz, akkor ne hallgass az ismerőseidre.
2013. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok egy nádszál :D A Te autód lesz, olyat vegyél, ami kényelmes, és az igényeidnek megfelel.
2013. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
49%
nyugodtan vedd meg a skodát amit mondtal az jo lessz! én nekem egy hatalmas opel omega volt az első autom és nem bántam meg mert jo nagy volt kényelmes és nagyon jol lehet a nagy testü otoval közlekedni!! ugyhogy inkább nagyot mint kicsit teso!!!!
2013. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sn0wf0x ***** válasza:
Amiket felsoroltál azok közül mindegyik kitűnő választás lehet. Olyan autót vegyél, ami tetszik és amiben jól érzed magad.
2013. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez nagy baromság, hogy kisautóval kell kezdeni, mert megszokod a kicsi méretekt, és mikor beülsz egy nagy autóba, nekimész mindennek, mert nem vagy megszokva a nagy méretekkel. Én ismerek olyat, aki hosszú zárt Sprinterrel kezdte a vezetést, mert csak olyan volt a szüleinek. És nem törte össze, legalább megtanult kezelni egy rendes méretű autót. És én sem Swifttel kezdtem...
2013. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nagy autó a 7-es bmw-nél és társainál kezdődik amiket leírtál azok pont ideálisak első autónak hacsak nem vagy béna a vezetéshez de akkor a kisautóval is meggyűlik a bajod
2013. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azért nem vettem nagy dögöt, mert nehezebb tömeget drágábban lehet mozgatni, azaz több üzemanyag fogy. Másik dolog, hogy szükségtelen is lett volna számomra. Harmadszor pedig nem is tetszenek a nagy autók.
2013. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!