Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történne a simsonommal, ha...

Mi történne a simsonommal, ha eggyel nagyobb első lánckereket tennék fel?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok,hogy jobb lenne a végsebessége?


"B51-es 3 sebességes."


2012. okt. 13. 00:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Most megy 65-öt. :)
2012. okt. 13. 00:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlépnéd a fény sebességét,és távoznál az univerzumból.
2012. okt. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kicsiZoli válasza:
30%

Lassabban fog gyorsulni, lomhább lesz, de ne számíts arra, hogy a tyukszaros fostalicskádból GSX-R lesz. Valamivel biztos gyorsabb lesz. Én a helyedbe tennék rá nagyobb hengert is, mert akkor az ereje is megnőne. Lehet rá 60-as és 70-es hengert is kapni. Én a 60-ast ajánlanám, mert ott nem kell még a blokk belsejében átalakítást végezned. De a legjobb az lenne, ha kitolnád a szeméttelepre azt a szart, és vennél rendes motort. Remélem tudtam segítení.

Ui.: Az első kommenten jót nevettem.

2012. okt. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kicsiZoli válasza:
Nekem is Simom volt, és 60-as hengerrel érezhetően erősebb lett. De ezek már nem megbízható motorok, ezért írtam hogy vegyél helyette komolyabb gépet. Én párszor hazatoltam.
2012. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem megbízható, mert nem gyári állapotában van. gyárilag nem véletlenül nem rknak rá 60-as hengert. Nekem is van egy s51-es 4 sebességes, nem is piszkáltam rajta semmit és mégis 65-70 között van a vége. Kérdező, te meg szerintem ne cseréld le a fogaskereket, hacsak nem folyamatosan hoszabb távra mész vele, mert a végsebesség megnő, de az erő lecsökken.
2012. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyárilag volt 70-es is. A szar utángyártott alkatrészek miatt b@szódik el mindig. Kérdezőnek: picit lesz csak gyorsabb, viszont a gyorsulása jelentősen le fog romlani. Széria gépre 15 fogas kislánckerék az ideális.
2012. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem cserélem le!

Én a szimókat szeretem,nem olyan rossz motorok ezek! :)


Köszönöm a válaszokat.


Üdv.

2012. okt. 14. 16:27
 8/9 Anonymus1986 válasza:
14-essel megy 65km/h max de nekem van 18-as lánckerék és így megy 75 km/h de menne 80-at is ha teljesen kipörögne.
2013. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, na persze... még ha el is hinném, akkor hogy gyorsul? fél óra alatt eléri az 50-et? -.-
2014. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!