Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kezi vagy Dsg...

Szerintetek kezi vagy Dsg valtos autot vegyek? (Audi A4)

Figyelt kérdés

kezi: kisebb fogyasztas, es elfelejtek akkor kuplungos autot vezetni?

Dsg: konnyebb vezetes, valtas rangas nelkul


2013. jan. 10. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kézit. A DSG-nél lényegesen több a hibalehetőség, használt gépnél nem tudod mit kapott, a javítás meg erősen zsebbenyúlós.
2013. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer veszel automatát, utánna más nem fog kellenni. Szerintem azt vegyél. A városi legendákkal meg,hogy jaj ha elromlik nem kell törődni. Ha gondozva van az se romlik el hamarabb.
2013. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemetbol hozatnam szerviz konyvvel, es mikor itt lessz atnezetem, olajat, szijat, valtoolajat lecserelem, meg ha nem is lenne az ideje es szerintem a nemetek jobban ugyelnek egy autora es karban tartjak, es jobbak az utaik is
2013. jan. 10. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy vállalható, de azért ellenőriztesd le azt a szervízkönyvet, biztos ami tuti.


#2: Az automata váltó lényegesen bonyolultabb mint egy kézi, a bonyolultabb szerkezetek pedig hajlamosabbak a meghibásodásra, ez tény. Az is hogy minél bonyolultabb valami annál drágább az alkatrész hozzá és annál tovább tart javítani. Plusz az időszakos karbantartás elmaradása és a blfsz használat is jobban árt neki. Sok mindent láttam már, hidd el nem a levegőbe beszélek.

2013. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a szervizkonyvet hogy lehet ellenoriztetni?
2013. jan. 10. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Bemész egy audi szervizbe és megnézik neked a kocsi adatai alapján mikor volt szervizelve és mi volt rajta csinálva. Valahol ez ingyenes valahol kell érte fizetni ,de azt hiszem az az információ hogy tudod rendben van az autó megér egy kis pénzt.
2013. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
es ha nem marka szervizben szervizeltek, es mar a garancia is lejart akkor nem bizti hogy ott szervizeltek tovabb, es en magyarorszagon is megnezhetem vagy akkor ott hejbe nemetbe kell bemenjek
2013. jan. 10. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha márkaszervizben szervizelték akkor itt is megtudod nézetni. Ha meg nem az meg már eleve gyanus.
2013. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az öamtc nek a német megfelejője 75 euroért megcsinál egy komplett vizsgálatot ha nem sajnálod rá akkor nézesd meg náluk megfeleő gépek alkalmazottak..a németek és egyébként a nyugati társadalmak ahol erre lehetőségük van 3-5-évre vesznek kocsit mivel ez az átlag életkor ameddig a normál cseréken kivül egyéb szervizkiadásokra nem kell számitani
2013. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 0401 ***** válasza:

KB 25-30 ÉVE VEZETEK , EBBŐL 10 ÉVE CSAK AUTOMATA VÁLTÓS

AUDIM ILLETVE PASSATOM VOLT , JELENLEG A,4 MIND AUTOMATA !!!! MÁS NEM IS JÖHET SZÓBA !!! A SOK HOZZÁ NEM ÉRTŐ IDIÓTA VÉLEMÉNYEN CSAK NEVETNI TUDOK !!! USA ,KANADA , ANGLIA , AUSZTRÁLIA , STB CSAK AZ AUTOMATÁT HASZNÁLJÁK MIVEL A MANUÁLIS NEM BÍRNÁ A NAGY IGÉNYBE VÉTELT !!! AKKOR MIRŐL IS BESZÉLÜNK ????

2013. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!