Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-t vagy Audi-t vegyek?

BMW-t vagy Audi-t vegyek?

Figyelt kérdés
5.000.000 - 10.000.000 közötti árban szeretnék vásárolni. Csak annyi a gondom, hogy nemtudom eldönteni, hogy Audi, vagy BMW. Igazából BMW párti vagyok, de az audi is nagyon tetszik. Mit ajánlotok, mint megjelenésre, erősségre, és megbízhatóságra (nemkell 1 év után több100e forintot rákölteni) melyik autót, sőt, azon belül melyik típust ajánlanátok? Hozzáértők válaszát várom
2011. aug. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenekből használtat már nemigen érdemes venni, mégpedig azért mert ketyeg bennük az óra. Úgy vannak tervezve hogy párszázezer kilóméter után olyan költséges legyen a javítás hogy jobban megéri új autót venni.

Akinek esetleg van konkrét tapasztalata, nyugodtan megcáfolhatja az írásomat!

2011. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Úristen mekkora gond! Mi épp azon gondolkodunk hogy kenyeret vagy tejet vegyünk! Ebben tud valaki segíteni?
2011. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
3 éve vettem újonnan Bmw x5-ösömet nagyon megvagyok elégedve vele és családom is nagyon jó hétvégi kiránduláshoz és városi "túrákhoz" is jó a furfangos németek jól megcsinálták de szerintem 5-10millka kicsit sok
2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BMW-t biztos nem vennék főleg használtan szinte biztos,hogy cigányok használták, akkor inkább az Audi, de leginkább egy Volvo.
2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Úristen mekkora gond! Mi épp azon gondolkodunk hogy kenyeret vagy tejet vegyünk! Ebben tud valaki segíteni?"


A kenyér táplálóbb. :)

(Ha nem érdekel vagy bosszant a kérdés, miért szólsz hozzá Kedves Válaszadó?)


Nem tudom miért csak Audi vs BMW, annyi jó autó lenne elérhető ennyi pénzért. Leírhatnád konkrétabban a saját szempontjaidat is ami alapján tudunk bármilyen ötletet adni. Ajtók száma, benzin/dízel, méret, stb...

2011. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Toyota Avenis , Opel Antara , Audi A6 , BMW X5 , Nissan Navara , Volvo S60 , WV Passat ,

Én ezek közül választanák .

2011. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ez nehéz döntés, én szeretem a BMW-t is meg az Audit is.

Én egy új Audi A4-et vennék az nekem nagyon megtetszett.

De ekkora söszegben elgondolkoznék más márkákon is

2011. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!