Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vannak a hókotrók?

Hol vannak a hókotrók?

Figyelt kérdés

ma kb fél5-5 kor kezdett el esni a hó , voltam belvárosba (pl:Hungária körúton ,Andrássy út) Dunakesziről jöttem haza 5 kor a Régi fóti úton és most értem haza 21:30 és 1 db hókotrót nem láttam sehol + nincs letakarítva 1 ik út sem szóval az sem lehet ,hogy ritkán járnak ,mert sehol nem volt eltakarítva a hó az utakról ,

miért nem indítanak 1 hókotrót sem amikor havazik! amikor leesett 0,2mm hó akkor szórták a sót mint bolond a lisztet most miért nem ?


2013. jan. 8. 21:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Agent K igaz ilyenkor csak kilinccsel előre , de azt is csak óvatosan :)
2013. jan. 8. 23:58
 12/15 A kérdező kommentje:
Am köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek ment a !!zöld !!
2013. jan. 8. 23:59
 13/15 anonim ***** válasza:

Én a budai hegyekben lakom,és addíg örülök,amíg össze nem taknyolják az utakat a hókotrók...

Szűz hóban tudok a legbiztonságosabban közlekedni.

2013. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg felkészületlenül érte őket a havazás, mint mindig."


Na ja... és azt bírom, mikor tél elején bemondják a tv-ben, hogy felkészültünk a télre." :)

2013. jan. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem azt nem veszik észre, hogy nem esik a hó, vagy épp sózni kéne!

Ha becsületesen végeznék a munkát, akkor elfogyna az erre szánt pénz, és nem lenne prémium!

2013. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!