Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vannak a hókotrók?

Hol vannak a hókotrók?

Figyelt kérdés

ma kb fél5-5 kor kezdett el esni a hó , voltam belvárosba (pl:Hungária körúton ,Andrássy út) Dunakesziről jöttem haza 5 kor a Régi fóti úton és most értem haza 21:30 és 1 db hókotrót nem láttam sehol + nincs letakarítva 1 ik út sem szóval az sem lehet ,hogy ritkán járnak ,mert sehol nem volt eltakarítva a hó az utakról ,

miért nem indítanak 1 hókotrót sem amikor havazik! amikor leesett 0,2mm hó akkor szórták a sót mint bolond a lisztet most miért nem ?


2013. jan. 8. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a múltkor elloptak kettőt a munkások, úgyhogy most valami szervezkedés van.
2013. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Napkiraly ***** válasza:
lehet hogy kevesebb sót szállítottak le a rendelésnél? Fogalmam sincs, de érezhető különbség van a főváros és pest megye között, észreveszed amikor kijösz a városból, ott sóznak, kint meg mintha nem sokminden történne
2013. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nemtudom BP-n mi van, itt a távoli sztyeppéken (vidéken) van kb 3centi hó, ebbe nem kell belehalni, ha ésszel vezetsz nem rakod tetőre a gépet.


Egyébként meg felkészületlenül érte őket a havazás, mint mindig.

2013. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igazán lehetnétek elnézőbbek, váratlanul érte őket a havazás, nah :D
2013. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy ott mi megy, de nálunk vidéken nem is olyan messze a fővárostól. Le esett a hó ugye olyan fél 4 körül kezdett el esni aztán fél 5 körül már jöttek is a hókotrók. A mi utcánkba ahol naponta vagy 5 autó ha elmegy már kétszer járt, a barátnőméknél is járt már egyszer ami szintén egy kihalt utca ahol a kutya sem jár. Itt dolgoznak szépen. Az út nem vészes pedig már vagy 3-4 cm biztos hogy leesett.
2013. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Pesten alszanak, a Szállító utcában. :) Egyet láttam tegnap, egy főkefés MAN vontatta emelve. Az most biztos nem dolgozik. Csak azt nem értem, miért nem számítottak havazásra januárban...
2013. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Napkiraly ***** válasza:
szerintem az 5ösnél járnak körbe a városban, azért nincs a megyében másutt :D Valami nagyon nem stimmel, egyszer mentem tükörjégen,utána beértem egy városba,ahol minden tisztítva volt. Felhívtam a köztkezelőt, aholközölték, hogy márpedig ők sóztak kint, csak nem jár elég autó ami feltöri a jeget. Mondom persze ja,a kisvárosban jár elég utó ami feltöri, kint meg nem? Persze erre értelmes választ nem kaptam
2013. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én nem halok bele semmibe meg ésszel is vezetek ,+ imádok is ilyen időbe vezetni amikor kicsit csúszós az út ," nem volt idő felkészülni? "tegnap is ezt fújták + ma reggel 7 kor a rádióba ,hogy ma délután jön a hó , vagy vegyek nekik 1 rádiót? :) de hogy 4és fél óra alatt 1db hókotrót nem látok sehol az azért vicces szerintem
2013. jan. 8. 22:50
 9/15 anonim ***** válasza:
A közútkezelőnél nagyon feledékeny emberek vannak, mindig elfelejtik hogy télen esik a hó, na.
2013. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pontosan, minden évben felkészületlenül éri őket a hó.


Nem tudom hogy működik a közutasoknál a túlóra-rendszer, de úgy néz ki megint kimerítették a keretet és nincs aki kimenjen dolgozni. Engem nem zavar, holnap hajnalban minden derékszögű utcánál kézifékkel fogok befordulni, mert a jégen nem kopik olyan gyorsan a gumi mint az aszfalton - ezt pedig ki kell használni.

2013. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!