Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 80-100Km benzin vagy...

Napi 80-100Km benzin vagy diesel autó?

Figyelt kérdés
abból is mekkorát 1.4 benzin vagy 1.9 TDI

2013. jan. 3. 11:39
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Ha az 1.4turbó benzin 120Le-t hasonlítom össze az 1.7 dzíel 110Le-vel, akkor már 500e Ft alatt a különbség. Dinamikában még mindig jobb a kettő közül a dízel, és nem kell azt gondolni, hogy egy modern turbó benzin sosem romlik el.
2013. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

A cég a kocsikat Németországban vette,én csak átszámoltam Forintra,és ott is lettek mindig eladva,mert Magyarországon ennyi kilométerrel nem tudtuk normális áron eladni.

Németországban nem különösebben probléma a magas km szám,mert minden autóban ott nagyon sok km van,ott nagyon

sokat autózik mindenki.Nem lehet kevés kilometerrel kocsit találni,igy a használtakat is jobban el lehetett adni.

Az akkori magyar szalonárat tehát pontosan nem tudom.

Amit leírtam,az átszámolt ár.

2013. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Még valami: Természetesen ma már nincs ekkora árkülönbség a diesel és benzines között,de 6 éve nagy különbségek voltak.

A diesel akkor nagyon fel volt kapva,az üzemanyag is kedvezőbb volt,mint ma,amikor a benzin már rendszeresen 30-35 Ft-tal olcsóbb,mint a gázolaj.

2013. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Jelenleg átlag 8 forint a különbség.

Ha ügyes vagy, diesel szokott kiesni a kamionokból, buszokból, az meg 300 ft körül van.

2013. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,de a múltkor ment előttem egy régi Astra D,annak LACIKONYHASZAGA volt,tehát étolajat tankolhatott.

A nyálam is összefutott,úgyhogy gyorsan leelőztem.Lehet hogy az még olcsóbb,dehát én ezeket nem ismerem!

2013. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a büfét reklámozta :D
2013. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Mindenképpen dízelt, az 1.9-es TDI klasszikus, legendás elnyűhetetlen motor.
2013. jan. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!