Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Skodákat szégyenli a tulaja?...

A Skodákat szégyenli a tulaja? Vagy miért veszik le sokról elöl hátul a jelet?

Figyelt kérdés
Octavia, fabia, stb. Csomón embléma nélkül közlekedik.
2012. okt. 8. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Hogy egy klasszikust idézzek: ha valaki ért a kocsikhoz, úgyis látja rajta, hogy Octavia, ha van rajta jel, ha nincs. Ha meg nem ért, akkor jellel együtt sem ismeri fel, úgyhogy tök felesleges eltüntetni a jeleket. Ergo: az ilyen műmájerek azok miatt tüntetik el a jeleket az autójukról, akik nem értenek a kocsikhoz.
2012. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

:) Írtam Neked egy nagy litániát arról, hogy miért nem gyűlölik a Skodások az autóikat, de rájöttem, hogy elkalandoztam, így töröltem, és újra kezdem másként.:)


Valahogy felnőtt emberekre nem tartom jellemzőnek azt a magatartást, hogy megvásárol egy autót, és azután szégyelli azt. Egyszerűen azért, mert van választék. Ha pedig valaki valami oknál fogva olyan helyzetbe kényszerül, hogy általa rühellt autót kell vásároljon, akkor felnőtt emberhez méltóan felvállalja a dolgot, és kész.


Ezt az emblémás jelenséget inkább azzal magyaráznám, hogy télen valahogy beszivárog a víz a lapka alá, megfagy és picit megfeszíti. Aztán kiolvad, majd éjjel ismét lefagy, és addig ismétlődik ez a dolog, amíg anyagfáradás miatt egy autómosóban el nem enged a cucc, és letörik. Ismerősöm egy Transporterrel járt így, hogy vissza akart menni a mosóba, hogy miért nem vigyáztak jobban, de elmagyaráztam neki, hogy nem a mosós gyerek a hibás, az az embléma valószínűleg magától elmaradt volna 2 héten belül egy gödörnél.


Amúgy, ha beugrik az ember egy bontóba, aprópénzért pótolható bármilyen jelzés.

2012. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!