Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Skodákat szégyenli a tulaja?...

A Skodákat szégyenli a tulaja? Vagy miért veszik le sokról elöl hátul a jelet?

Figyelt kérdés
Octavia, fabia, stb. Csomón embléma nélkül közlekedik.
2012. okt. 8. 11:09
1 2
 1/12 pagan ***** válasza:
13%
nem csoda,én sem hirdetném:),utálom a skodát,főleg a fabiát mert egy halom szemét,aki az ellenkezőjét állítja az nem ezen a világon él...
2012. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó hát hulladék az összes ez tény. De akkor miért olyat vesz? Vagy ha már megvette miért nem vállalja fel?
2012. okt. 8. 11:17
 3/12 pagan ***** válasza:
7%
én azt is el tudom képzelni hallod hogy magától potyog le a jel a fasza minőség miatt:DD
2012. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
A kérdezőnek gyógyulást!
2012. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az is "fogyóeszköz", mint a Mercedes embléma, és inkább leszedik. :D
2012. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Morcosabb talán embléma nélkül. Hondákról is leszedik, akkor azokat is szégyellik?
2012. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor szégyenlik a Merciket is mert soknál nincs embléma. Pedig főleg régen nagy divat volt lopni. Rengeteg Merci járkál még ma is embléma nélkül.


Én is szégyenlem a BMW-m mert azon sincs,közben pedig valami üzbék paraszt lenyúlta


Ismerősömék is szégyenlik a Dodge Grand Caravanjukat mert azon sincs embléma, közben szintén lenyúlták


Másik ismerősömék Seatján sincs, mégpedig azért mert a balesetük óta nem pótolták, sőt még az Ibiza jel sincs a hátulján (soo hardcore)



A Skoda egy nagyon jó ár/érték arányú autó. Igaz hogy nincs vezetési élmény benne, de arra tökéletes hogy gazdaságosan eljuss A-ból B-be. Az alkatrészárak kedvezőek és aránylag tartós is. Nagyjából ez az egyetlen alsó-alsó/középkategóriás európai autó amik egész jól egybemaradtak

2012. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"üzbék paraszt"? XDDddDddddd
2012. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A suzukimon karambol után nem pótoltam a nagy S betűt. De nem is hiányzik, így jobban is néz ki.

Szerintem nem azért hiányzik, mert szégyellnék. Hiszen akkor meg sem vennék azt az autót. Inkább karambol után nem pótolják, vagy kiesik magától, esetleg kis számban mert lelopják.

2012. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nálunk az egyik gépi mosásnál lejött a Ford matrica elölről. a kis műanyag hátlap megvan még :D

gondolom egy vagyonba kerülne pótolni ahhoz képest, h kb egy darab kis vacak ragadós műanyag, szóval lexarjuk. :)


és nem szégyelljük az autónkat, büszkék vagyunk rá :)

2012. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!