Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek terhesség alatt (vagy...

Akinek terhesség alatt (vagy máskor) kijött az aranyere és onnantól sűrűbben kijön, vagy vissza se megy az nem szégyenli a párja előtt bizonyos pózoknál?

Figyelt kérdés
Nekem a szülés óta sűrűn kijön és ez miatt olyan pózokban ahol láthatja csak sötétben vagyok hajlandó szeretkezni. Félek ,hogy mit gondol,vagy megundorodík tőlem stb.
2012. máj. 20. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb, ha nem szex közben veszi észre. Én speciel elmondtam neki, mi a helyzet. A szülés után kétszer gyulladt be, fájt is, de nem volt nagy dudor. Vettem rá krémet és intimtornáztam (hanyatt fekve), pár hét alatt teljesen elmúlt.

Inkább beszéld meg vele, azt is, hogy téged zavarna, ha látná, de ha őt nem zavarja, lehet, hogy téged sem fog feszélyezni a dolog. Mégiscsak ő az életed párja, légy vele őszinte.

2012. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a férjem segít kezelni az aranyerem, ő szokott beöntést is csinálni, sőt, amikor kijött terhesen a külső aranyerem, ő volt az első, aki megnézte, és mondta is, hogy irány az orvos, mert nagyon csúnya...

Szóval nálunk ilyen nincs.

Együtt fogunk megöregedni, és nem "szépülünk", ahogy vénül a testünk, az biztos...

Én is ott vagyok mellette, ha hányik pl, vagy beteg, vagy más baja van.

Jóban, rosszban...

2012. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!