Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudni szeretnem mikor jelentke...

Tudni szeretnem mikor jelentkeznek a terhesseg legelso jelei es melyek azok vagy talan valaszolna az is akinel nem jelentkeztek ezek a bizonyos jelek? Mikor tudtatok meg hogy babat vartok es hogyan? Engem mar megorit a varakozas

Figyelt kérdés
Mar nagyon izgulok, mert dec. 8-an kezdodott az utolso havim es 27-en volt peteeresem (a nogyogyaszom mondta). Azota semmi jele sem a mensimnek sem a terhessegnek,teszt termeszetesen negativ, viszont egy szuros fajdalmat erzek a jobb petefeszkem korul(ott volt peteeresem is) es azt hallottam, hogy az lehet egy csoppseg jele is. Volt mar 26 napos ciklusom es 32 napos ciklusom is. Szerintetek? En mar nagyon izgulok. Lassan mar "pszihikailag" fogok teherbe esni :) 1 eve probalkozunk. Elore is koszi a valaszokat.
2010. jan. 8. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!A legelső jelei: menses kimaradása, émelygés esetenként hányás, szédülés, fáradékonyság,mell érzékenység, kívánósság.Általában 4 hetesen jelntkeznek a tünetek.De nálam csak a menses elmaradása és a kívánósság jelezte a babát, semmilyen rosszullétem nem volt! Remélem segítettem!Egy 2 éves kisfiú anyukája.
2010. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amikor meg kellett volna jönnie, nem jött meg, és aznap pozitívat teszteltem. Ekkor már vagy két napja volt a hasamban egy enyhe "mindjárt megjön"-érzés.


6 hetesen kezdtem el émelyegni, hányni, a mellem feszülni kezdett, a mellbimbóm fájni, gyomorégés, gyomorfájás tarkította a helyzetet. Ezek mind kb 16. a hétre múltak el, azóta jól vagyok. Más tünet nem volt.


26h km

2010. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlennek hangzik,de nekem órára pontosan szokott megjönni.Amikor nem jött meg egy reggel,tudtam,terhes vagyok.Na másnaptól minden nap a 20. hétig hánytam,émelyegtem,rosszul voltam...amikor meg nem,akkor ettem,mert éhes voltam állandóan.Hát nagyon szurkolok nektek!!!Sok sikert!
2010. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat igazan koszi a valaszokat... Akkor en mar nem is remenykedhetek? Valojaban nem is tudom kiszamolni pontosan mikor kene megjojjon, mivel az utolso ciklusom 26 napos volt azelotti pedig 31. A mostani mar 32 napos ciklus. Ma delutanra mar elkezdett fajni a derekam, gondolom holnapra lesz egy nem vart meglepetesem. Nagyon elszomorodtam :(
2010. jan. 8. 18:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Es termeszetesen gratulalok a babakhoz :)
2010. jan. 8. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:

szia, ha 27 volt pe, akkor ahhoz kepest 14 nap kell, h megjojjon. szoval meg ket napod van, ha jol szamoltam :)

es meg ne add fel, mert ezek alapjan meg persze, h negativ a teszt, meg ha terhes is vagy. legyel egy kicsit turelemmel.

remelem par nap mulva egy hatalmas pozitivat tesztelsz!

2010. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi :) Remelem tenyleg + lesz. Azt hiszem en lennek a vilag legboldogabb noje. Koszi meg 1x
2010. jan. 8. 19:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Es meg egy kerdes: sokan azt mondjak, hogy ugy erzik meg fog jonni es valojaban terhesek. Ha valojaban holnap, holnap utan kene megjojjon nekem is akkor miert nem erzek semmit? Altalaban egy hettel mensi elott ugy erzem, hogy szetrobbannak a melleim es hisztis vagyok mint egy gyerek ... de most semmi... Azt hiszem most mar probalok minden kis "dologba" belekapaszkodni es remenykedni. Bocsi ezert, talan gyerekesnek tunik csak mar nagyon varom a porontyomat.
2010. jan. 8. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:

én például semmit nem éreztem, nekem az első tünet az volt, hogy nem jött meg. Utána volt csak a mindjárt megjön érzés, és alig volt valami kis hányinger. Mellfeszülés pl. egyáltalán nem volt.

Másfél éves kisfiú anyukája

2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem jelezte, de gondoltam, hogy lehet valami, mert a 28. napon még nem jött meg, pedig 24-26 naposak voltak a ciklusaim előtte. A teszt rögtön erős + lett, a melleim csak kb. 2 hétre rá kezdtek nagyobbak lenni, hányingerem eddig nem volt, semmi egyéb tünet, csak álmosabb vagyok este a szokásosnál.

Légy türelmes, ne keresd magadon ennyire a tüneteket, mert nagyon változó, hogy kinek milyen. A kellemetlenebbeket szerintem a vitaminok szedése kiküszöböli, én Gravidát és folsavat szedek naponta, és 2-3 naponta kalcium+magnéziumot. 11+4 hetes kismama

2010. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!