Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség első jelei és...

Mik a terhesség első jelei és mennyi idő után jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, van akinek nincs is, nekem sem volt. a legelso "tunet" az hogy kimarad vagy kesik a havid. amugy ha vannak tuneteid azok ugy a 4-6hettol kezdodnek, a legtipikusabba a hanyinger, de mindenkinel valtozo a dolog.legkorabban tesztelni pedig a nemvert napjan tudsz ha tudod 10es erzekenysegu teszttel. nekem semmilyen tunetem nem volt , a mai napig sem. (20+2 hetes vagyok)
2010. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. máj. 30. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem még ki se maradt, amikor szólt a szomszéd, hogy úgy köhögök, mint a felesége, amikor terhes volt. utána nem jött meg. teszteltünk, és a szomszédnak bejött a tipje. egyébként én nagyon sokat ettem, savanyút kívántam mindig. szerencsére nem sokat híztam emiatt. hányinger nekem nem igen volt, ellenben a cicim nagyon fájt, nem bírtam hason feküdni. rendesen meg is nőt, de ezek a tünetek már csak az áldott állapotról való megbizonyodás után jöttek. :)
2010. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eddig:) És mennyi idő után érdemes tesztet csinálni?
2010. máj. 30. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én teljesen biztos voltam benne,h meg fog jönni,ugyan olyan érzésem volt!Görcsölés,hátfájás,derékfájás,mellfájdalom a munkahelyen még betétet is raktam be mert éreztem bármelyik pillanatban megjöhet a mikulás,de hála istennek semmi!De két nap késés után csináltam tesztet,halvány pozitiv volt,majd rá egy napra erős pozitiv lett!
2010. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok. beágyazódás után ki kell mutatnija, de amikor elmarad, már pozitív lesz, ha tesztelsz. egyébként doki is megállapíthatja, sőt...még édesanyámnak mondta anno a doktora, hogy hogyha nem finnyás az ember, akkor felnyúl magának még akkor ha tuti nem terhes, megnézi, hogy mekkora a méhe. és ha gyanakszik, szintén megnézi, és ha észlel változást, lehetséges a terhesség. az orvosok is ezt nézik, mekkora a méh, és hogy mennyire van letapadva. persze agyonmosott kéz, vagy ha van otthon sterilizáló folyadék kell!

egyébként tervezett a baba? :)

2010. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, nem tervezett, de már lényegtelen a kérdés, mert nincs "baj". Kicsit fiatalnak érzem magam 20 évesen még egy babócához :)
2010. jún. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!