Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek a terhesség...

Mikor jelentkeznek a terhesség első jelei? A nemvárt mensi előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát inkább után! Sokan azt mondják érezték előtte is, de azért nagyon intenzíven ilyenkor még nem jelentkezik tünet!
2011. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mensi előtt 1-2 nappal elkezdett feszülni a mellem, de a hasam ugyanúgy fájt mint amikor meg akarna jönni.

Aztán kimaradt a mensim és akkor nagyon fáradékony lettem.

Nekem ezek a tünetek voltak mensi előtt és alatt. Utána nem igazán volt más tünetem, szerencsére tök jól voltam terhesen.

2011. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után 2 héttel,kb 6 hetes terhesen jelentkeztek az első tünetek,mellfeszülés,fáradékonyság.
2011. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Átlagosan 6-7 hetes terhesen. Aztán utólag sok mindenre bemagyarázzák, de ha lesznek, mert nem mindenkinek van, akkor kb. 6 hét.
2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mensi körül nekem is fájt a mellem, fáradékonyabb is lettem, és bár ekkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, de ezeket nem utólag magyaráztam be magamnak. Imádom az ilyen megjegyzéseket. :)

Az igazi terhestünetek nekem is később jöttek, kb. 6-8 hetesen, de mensi körül is épp elég gyanús volt nekem, hogy fáj a mellem és egész nap olyan voltam mint egy álomkóros.

2011. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sumergo ***** válasza:
Van akinek semmikor sem jelentkeznek tünetek. Nekem sem volt tünetem, csak nem jött meg. A hiedelmekkel szemben nagyon sokan vannak, akik tünetek nélkül megússzák.
2011. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Én is imádom az "imádom az ilyen típusó megjegyzéseket",

Miért ne fordulna elő? Itt is hányan írják, hogy most kellene megjönni, és szédültem, undorodtam a kávétól, feszült a mellem...stb. Aztán írnak, hogy mégis megjött. Az, hogy bemagyarázzák, attól van, hogy nagyon szeretnének babát, és egy szimpla fejfájásra is azt hiszik, hogy esetleg a baba miatt van. Vagy ha meg terhes, akkor is hajlamosmindenre ugyanezt hinni. Erre értettem. Én meg a te megjegyzéseidet imádom.

2011. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért azt sem mindegy,hogy valaki mikor érzi!

Én attól megyek falnak, amikor valaki erősködik,hogy ő bizony 4-5 nappal már peteérés után érzett mindent.

Be sem ágyazódott még akkor, tehát nem termel még hormont a szervezete,ami okozza a tüneteket. És ez nem olyan,hogy igy van, vagy nem így van. Ez egy tény és kész.

Az,hogy nemvárt körül már egy-két dolgot érez, az szerintem oké!

2011. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy valaki csak bemagyarázza magának, de pl. az én esetemben a korai jelek tök egyértelműek voltak, és attól még, hogy más bemagyarázza a dolgot, addig jó páran vagyunk, akiknek valósak voltak a tüneteink.

A beágyazódást nem éreztem, sőt semmi extra tünetem nem volt, de azt a két tünetet: a mellfeszülést és a fáradékonyságot soha máskor nem éreztem. Így kedves tiltakozó hidd el létezik olyan is, hogy valaki hamarabb érez dolgokat teljes joggal (mert valóban terhes), úgyhogy nem csak a te állításod lehet kizárólagosan igaz.

2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Nézd, nem vitatkozom veled. Pusztán azt gondolom,hogy ha valami lehetetlen,akkor lehetetlen. Peteérés után mondjuk 3 nappal nekem hiába mondja bárki,hogy érzett tünetet, nem hiszem el.

Az,hogy valaki azt mondja,hogy érezte és ezt tünetnek veszi, az is más dolog!

2011. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!