Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3-400.000-nél többet nem akarunk rászánni, tehát nyilvánvalóan valami használt kéne. A család első autója lenne. Semmi nagy igényünk nincs, vigyen el minket A-ból B-be, annyit tudjon, amit egy autónak feltétlenül tudnia kell, semmi többet. És ne hagyjon ott minket az úton, ne rohadjon le gyakran, sőt lehetőleg egyáltalán. Alacsony fenntartási költségekkel és fogyasztással milyen autót tudtok ajánlani?
2009. júl. 29. 20:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Persze, meg nyilván a Suzukiból többet vesznek, és mondjuk akinek ez az első autója, az rögtön megörül neki, hogy végre neki is lett, és rögtön száguldozni kezd. Hangsúlyozom, nem ez a leggyakoribb szerintem sem, de biztos van ilyen. És nem akarom, hogy mi is ilyenek legyünk:D
2009. júl. 30. 21:55
 22/26 anonim ***** válasza:
sok idős úr, és sok fiatal vesz suzukit mert olcsó és jó autó, és pont ők a két véglet, vagy mindnehol tiltás, vagy nagyon lassan
2009. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Ennyiért idősebb autók kaphatók, ezek pontos műszaki állapotának, karbantartottságának megbízható ismerete többet számít, mint újkorában, amikor viszont a tervező és a gyártó esik nagyobb súllyal a latba.

Egyáltalán nem mindegy, hogy hány valóságos kilométert (el is romolhatott az óra és emiatt cserélhették is!) tettek meg vele, milyen rendszerességgel és milyen anyagokkal tartották karban, volt-e sérülve, hogy lett javítva ... Többször is hangsúlyoztad aggodalmad a Suzukik törésbiztonságáról: sajnos okkal. Mielőtt a sok Suzuki tulajdonos megkövezne, amit a régi Suzuki Swiftek megbízhatóságáról, igénytelenségéről, olcsó fenntartásáról írnak mind-mind igaz.

A www.euroncap.com oldalon lehet igazán mérvadó eredményeket látni töréstesztekről.

Az új Swift (2005-től) már nem katasztrófális, eléri a négy csillagot. (igaz, ekkorra már a konkurensek hasonló autói mind legalább öt csillagosak).

2009. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

volkswagen bora/polo

audik (persze ezek drágábbak)

skoda octavia


suzukit ne vegyél...van egy csomó fiú ismerősöm, akik nagyon értenek az autókhoz, és még ők is megmondják, hogy a suzuki kocsiban nagyon szar...az csak motorban jó...mellesleg a volt barátomnak is suzukija volt, szóval ütem is bent párszor. hidd el, ne vegyél! *.*

2009. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát tegyük fel ha van 400 ezretek abból kb 60 ezer csak az átíratás .Jó ha egy 30-40 ezret elraktok mert olajat,légszűrőt és társait kapásból cserélni kell.Szóval marad 300 ezretek kb .300 ezerből megbízható autó mondjuk egy öregebb suzuki swift vagy egy 2 es volkswagen golf abból is egy 1.6 diesel kb 4-5 literes fogyasztás.Enyi pénzből normális f astrán nemigazán tudtok venni .Suzuki és golf közül ha választanom kéne én a golfot vinném mert keveset eszik és masziv.Bár a Suzuki motorja ha nincs széthajtva szerintem megbízhatóbb.Ja és csak nappal menyeketek kocsit venni és ha nincs is jó autószerelő ismerősőd inkább fizes valakinek 5-10 ezret csak hogy nézze át az egész autot.Én már fürödtem be autoval hogy téln vettem semmi baja nemvolt nyáron meg elkezdte forralni a vizet meg előjöt minden baja.Én aztmondom 2 es golf enyi pénzért egy jó dieselt lehet kapni csak nézétek meg motorikusan nehogy kartergázos legyen mert akkor télen az istenek sem fog beindulni.
2009. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is az Audi 80-ast mondanám.
2009. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!