Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3-400.000-nél többet nem akarunk rászánni, tehát nyilvánvalóan valami használt kéne. A család első autója lenne. Semmi nagy igényünk nincs, vigyen el minket A-ból B-be, annyit tudjon, amit egy autónak feltétlenül tudnia kell, semmi többet. És ne hagyjon ott minket az úton, ne rohadjon le gyakran, sőt lehetőleg egyáltalán. Alacsony fenntartási költségekkel és fogyasztással milyen autót tudtok ajánlani?
2009. júl. 29. 20:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ennyiből talán éppen elcsípsz egy Opel Astra-F típust, azért ez lényegesen más minőség mint egy suzuki, olyat nem szabad venni ha nem akarsz bajt és gondokat magadnak
2009. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Olyat szeretnénk.. Egy jó ajánlatra kell vadászni és lecsapni rá:D


Egyébként egy Fiat Punto a leírtaknak megfelel? Az a másik, ami itthon szóbajött..

2009. júl. 29. 21:57
 13/26 anonim ***** válasza:
honda civic
2009. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Swift, a kedves suzuki fikázók meséljék el, hogy mivel jobb egy astra? gyengébb? jobban rohad? vagy a nagyobb esélyű meghibűsodás? vagy esetleg az észbontó formavilága rabolja el a szívetek?
2009. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
28%
bicikli OO
2009. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
480 ezer forintért lehet venni 1800 köbcentiméteres Audi 80-ast, '91-es évjáratút. Nagyonjó állapotban kevés km-rel, és KLÍMA is van. Klíma nélkül autót ne vegyél!! Audi 80 megbízható, biztonságos, olcsó ( országúton kőkemény 4 liter gázolajat fogyaszt, és kamionkutakon 263 Ft/L a gázolaj, tehát olcsón odamész vele ahova akarsz, biztonságosan, kényelmesen, és nem fogja senki leszólni a márkája miatt!
2009. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

íz előző vagyok. Audi 80 1.9D autóról volt szó, és amelyikről én beszéltem azt egyszer találtam hasznaltauto.hu-n. az előzőleg rosszul írtam, 1900 köbcentis

diesel, ja és van 1.6-os is, ami még kevesebbet fogyaszt: [link]

és itt egy teszt: [link]

2009. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban a közlekedés számít suzuki swift, nilván van jobb autó, amibe van tekintélyed, de hát ha a célt nézzük amire kell akkor legjobb a suzi
2009. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igen, a célnak valóban a Suzuki felelne meg leginkább, csak félünk a papírautó-effekttől, ha esetleg mégis baleset történne. Ellenben nem hinném, hogy Suzukisokkal több baleset történik, mint más autósokkal, vagy ha igen, az akkor sem az autó miatt van. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. júl. 30. 17:53
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
azért van sok buta suzukis, meg több halott suzukiban, mert a nagy számok törvénye dolgozik. Pontos adatokat nem tudok mondani, de nyilván S merciben kevesebben halnak meg mint suzukiban, és normálisabban is vezetnek, mert suziból van 1millió, merciből meg 10ezer forgalomban. Persze nem egy túl jó töréstesztű a régi suzi, de nehogy aszidd egy F astrával 200al a falnak mész és kiszállsz az ajtón:)
2009. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!