Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok nekem?

Chewbaccaa kérdése:

Milyen autót ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Jó fogyasztású viszonylag biztonságos autót keresek 1500-2000 euró kozott... Valami régi autóra gondoltam :)
2011. aug. 20. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol és mire szeretnéd használni? Ha azért írtad €-ban az árat mert külföldön vagy akkor érdemes tájékozódni a környékeden található kúthálózatról és mondjuk LPG vagy CNG üzemű autót keresni (bár ennyiért elég necces).

Viszonylag biztonságos? Miért, valaki meg akar ölni mikor az úton vagy? Inkább költs rá egy kis pénzt vásárlás előtt az autó átnézésére hogy nem-e volt még törött, ha nem és korrodáció sincsen, minden épp akkor az autó tökéletesen el fogja tudni látni feladatát egy esetleges ütközésnél is.

2011. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pözsó 306!
2011. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Utolsónál a pont!.
2011. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Shelby GT50

Pagani Zonda

Chevrolette Z06

Dodge Charger

Camaro

Ford Mustang GT

Pontiac GTO

:P


ja h 1500-2000 €....

akkor egy használt Ford Mondeo, vagy egy Chevrolette Lacetti

Nekem egy 848 lóerős Dodge Charger van 310 a végsebessége (kipróbáltam, nem rossz :D)

2011. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mercedes, bmw
2011. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó elotti: Nem adsz egy kicsit a pénzedbol? :D El tundák viselni egy camarot a garázsban csak egy a gond hogy nem merném kivinni mert benzim temeto :D
2011. aug. 21. 13:37
 7/7 anonim válasza:
hát egy 15-20-at megeszik simán :P meg egy néhány Mercedes 500-as és Audi A8-ast :P
2011. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!