Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3-400.000-nél többet nem akarunk rászánni, tehát nyilvánvalóan valami használt kéne. A család első autója lenne. Semmi nagy igényünk nincs, vigyen el minket A-ból B-be, annyit tudjon, amit egy autónak feltétlenül tudnia kell, semmi többet. És ne hagyjon ott minket az úton, ne rohadjon le gyakran, sőt lehetőleg egyáltalán. Alacsony fenntartási költségekkel és fogyasztással milyen autót tudtok ajánlani?
2009. júl. 29. 20:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Swift. Motorikusan megbízható, olcsó a fenntartása, szervize. Nekünk is ilyen van 2 is (6 és 8 éves autók), és nagyon meg vagyunk velük elégedve.
2009. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azok már az új generációs swiftek, vagy még az egyel ezelőttiek?
2009. júl. 29. 20:27
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
trabant
2009. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. A régi típusúak.
2009. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
"A család első autója lenne." Nem ártana, ha bele is férne az a család és nem csak másfél ember. De azért kösz a tippet:D
2009. júl. 29. 20:43
 6/26 A kérdező kommentje:
Értem, kösz. Azokból a sedan a jobb, vagy a ferdehátú? És baleset esetén tényleg olyan gyatrák, mint mondják? Oké, ütközni egyik autóval sem kell, de ha mégis, akkor jó lenne túlélni.
2009. júl. 29. 20:45
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Konkrét balesetünk még nem volt. Egyszer anyukám durrdefektet kapott, leszaladt az útról és fogott egy fát. Semmi baja nem lett azon kívül, hogy lefejelte a kormányt, mert nem volt bekötve. Az autóra egy másik motorháztető kellett, és a lökhárítót kellett egy kicsit meghegesztetni műanyaghegesztővel. Olcsón kijött a javítás, használt alkatrész van dögivel. Anyunak sedan van, szerintem abban több egy kicsit a hely, főleg hogy jó nagy a csomagtartója. Apué ferdehátú, de abban is kényelmesen elférünk 4 felnőtt ember.
2009. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szuzuki,de ha kicsinek találod akkor az opel astra F est ajánlanám.(régebben sok ilyen rendőrautó volt)
2009. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Értem köszi:)


F-es Astra már nálunk is szóbajött, mint lehetséges nyertes. Csak sok ember sokfélét mond, valaki szerint ha rendeltetésszerűen használják, sose megy tönkre, más meg azt mondja, hogy egy pénznyelő roncs, Opelszégyene.

2009. júl. 29. 21:00
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha a trabantot a mérete miatt nem választod, akkor wartburg. Ugyanolyan olcsó, igénytelen és megbízható, kényelmileg sem rosszabb mint a swift, amivel csak színál.
2009. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!