Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen autót érdemes venni?

Lacko1996 kérdése:

Ilyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy Suzuki Swift-et (újabb fajtát) 1.3-as motorral.

Kb 120-nál mennyire jól fekszik az uton?

Megbizhatóság?


2012. aug. 13. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
16évesen?
2012. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A megbízhatósága tökéletes, de nem arról híres, hogy egy autópályacirkáló lenne.
2012. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó, megbízható, tempós közlekedésre is jó, olcsón fönntartható a fogyasztás is jó, minden jó :)
2012. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem jó, tempósnak csak az érzi, aki zsiguliból ül át bele, messze nem olyan megbízható és olcsó, mint a régi swift és autópályára teljesen alkalmatlan, mert nincs benne erő egyáltalán. Ráadásul marha sokat fogyaszt az 1.3-as motorhoz képest. Konkrétan egy 3000-es dízel kevesebbet fogyaszt autópályán, mint egy új swift.
2012. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mr.flash Miért ne vehetne autót 16 évesen? Ha megengedheti magának nyugodtan vehet hármat is!!!! Nem???
2012. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát csak épp nem igazán vezetheti legálisan. max 1 év múlva, mikor már meglesz a jogsija.


de jó látni, hogy az országban vannak ilyen gazdag 16 évesek :) én örülök, ha vehetek egy régi swiftet a kis spórolt pénzemből 25 évesen :)

2012. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy én hülyén gondolkozom de akár az is lehet hogy a kérdező nem 16 éves hanem pl. családtagja annak aki beregisztrált a gyakorira (lacko1996-nak). És 1 kérdés miatt nem regisztrált hanem inkább az öccse/fia accountját használta.
2012. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végülis ja. Hogy legyen értelmes válasz is:


120-nál tökéletes, 140-150ig oké, de 130-nál többel ugye úgysem mész itthon. :D Az útfekvése totál átlagos, semmi extra.

A megbízhatósága is totál átlagos,egyedül a katalizátor szokott megdurranni benne 200E környékén, ez egy huszonezres tétel munkadíjjal együtt.


Azt jó ha tudod hogy ez már nem a régi Swift faék egyszerűségű technikája, van benne egy rakat elektronika, szóval nem szerelhető otthon, mindenképp szervizes történet ha valami elszáll.



Nagyjából ennyi, ha valami konkrétum érdekel kérdezz rá.

2012. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sok válaszolónak igaza van, öcsémet kérdeztem meg hogy kérdezze ezt meg nekem, én már 21 éves vagyok
2012. aug. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!