Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik endurót...

Szerintetek melyik endurót lenne érdemes megvenni ezek közül?

Figyelt kérdés
Alkatrész ellátásilag, megbíz hatóságilag,stb.Írjatok véleményt is hogy miért döntenétek a mellett.Köszi!
2012. aug. 9. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyi választási lehetöséget írtál hogy már nem tudok közölűk választani!

Mindegy h mejiket választod mindegyik jó!

2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a népszerűbbek közül választani.Tapasztalatokra lennék kíváncsi elsősorban.Azért köszi!!
2012. aug. 10. 18:01
 3/8 A kérdező kommentje:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]

6: [link]

7: [link]

Bocsi, valahol elcsúsztam.:)

2012. aug. 10. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 6os motor tetszik legjoban! A yamaha szerintem mindig motor lesz! Nézd meg és ha tetszik és jó álapotba van akor ved meg! Neked melyik motorhoz húz leginkább a szived?
2012. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tán a te motorod a 6os?:)Nekem a 4es és a 6os,de a 7es is tetszik.A 6os azért tetszik mert önindítós, viszont a nagy tank nem tetszik.Le lehet szerinted cserélni kis tankra?
2012. aug. 11. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lehet lecserèlni mert a tenerének máshol van a vázon a felfogatá és az ülési rövidebb. Nekem sima XT 600 van. Megvagyok vele elégedve. De ha többet szánsz rá akkor mindenképpen nézz meg egy Yamaha TT 600 at is.
2012. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsót vedd4 Látszik, hogy karba van tartva és nem csak az erdőn gyapálták!
2012. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát TT600 nincs a közelben.Más is mondta hogy kitartó gépek.

A dr650-es kitűnő állapotban van látszólag, szerintem motorikusan is ha csak kövön ment.Köszi a válaszokat, megy a pont!

2012. aug. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!