Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni ezt a Calibrát?

Érdemes megvenni ezt a Calibrát?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 7. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van 500ezer forintod akkor vedd meg
2012. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. A motor lassan a generálhoz közelít, illetve arról az igénytelen mélynyomóról a csomagtartóban önkéntelenül is eszembe jut az, hogy egy fuatal gyerek vezette, aki nem kímélte. Bár még ott van hogy lehet alkudni, ha jó árban el tudod hozni, és még ha van ezen felül kb. 500.000 ft-od amit rááldozol (mint az előző válaszoló is írta), akkor egész jó vétel lehet.


Ne legyél naív, szerinted egy értelmes Callibra miért kerül alsó hangon is 1.000.000 ft-ba.

2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jé, ez itt lett lefotózva a házunk utcájában. :D
2012. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pagan ***** válasza:
élőben kell látni,képek alapján pofás,az mindenképp pozitívum hogy szemmel látható rohadás nem látszik,ha látszana akkor ott nagy gondok vannak nem látható részeken,motor nem feltétlenül generál gyanús,de ha bekrepál,van b terv,nekem is ilyen c20xe motorral szerelt calim van,én kirakom ha elmegy az egész,és kap egy c20ne mocit amit 40 rugóért dobálnak és fillérekből fenntartható,szerintem tehát menj és sasold meg milyen!
2012. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus hülyegyerek átalakítások vannak rajta: direktszűrő (ha nme olajozta rendszeresen akkor mostanra jól szétcseszhette a motort), idióta versenypedálok, na meg a pumpogó a csomagtartóban, ezek mind garanciák arra, hogy boyraceré a gép. Az meg amiket leírt javítások már régen rossz, ennyi kaszniprobléma hiába van kijavítva újra elő fog jönni, pláne ahol vágni kellett a lemezt. Nem véletlenül ennyi az ára ill. még alkuképes is.
2012. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pagan ***** válasza:
a direktszűrő valóban nem való rá,ezt én is mindig hangoztatom,a c20xe meg különösen nem bírja,de abban nem adok igazat hogy bojler a gép,külsőre teljesen gyárias,pedálok legyenek a legnagyobb gond,5 perc alatt visszaalakítod és ennyi,bár minden cali csak ennyire lenne "tuningolva",én teljesen a gyári híve vagyok,az enyém 100 százalékig az,én sem bírom a sufnizást
2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amilyen Calibrákat hirdetnek, ez azokhoz képest abszolút vállalható. Nincs rajta kaszni hiba, rozsdásodás, felni is szép, belsőtér is tök kulturált. Igy külsőre semmi baj nincs vele szerintem. El kell szépen menni, megnézni, szerelővel átnézetni. Nem kell minden Calibrához negativan hozzállni.
2012. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem a Calibra félreértés ne essék, amit írtam tapasztalatból írtam, nekem is volt Opelem, ha egyszer hozzá kell nyúlni, mint a fent említett járműhöz ott a rozsda mindig kiújul idővel, hiába heftültette ki a srác.
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!