Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni egy ilyen BMW-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy BMW-t 1,5millió forintig. És ezt találtam ami nagyon tetszik:

[link]

Szerintetek ez milyen lehet? Kb hány liter eszik? Megéri ilyet venni? Átlaghoz képest többet kéne utánfutót húzni vele. Vagy milyen autót ajánlotok ami szép, erős 2000-es évjáratnál nem régebbi és átírással kijön 1.500.000Ft-ból? Köszönöm


2012. júl. 22. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
meg fogyasztás véget mert mikor ez meg jelent az volt a reklám párizs barcelona 1 tele tank...ismerösömnek van és mai napig jol fogyaszt ...alkatrész drága igy sok pénz kell.
2012. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszak ezek, sőt egész jók. Bátyámnak is ilyenje van csak neki más színbe és az övé benzines, állítólag az jobban remekel ennél. Bár azt állítod hogy utánfutóznál vele, de nincs rajta vonó horog. Szerintem vagy nézzél másik ilyesfélét vagy egy teljesen más autót. Én még a Passatokat tudom ajánlani azok is nagyon jók, elvileg olcsóbban is lehet hozzájuk jutni és strapábbak.
2012. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
parizs -- barcelona 1100km.
2012. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor a fogyasztása elég jó? A vonóhorog annyira nem lényeg hogy legyen rajta, mert ha nincs akkor rakatok rá és újra műszakiztatom.
2012. júl. 22. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:

jo gép kell és nem vitás 100 bol 99 ember jot mond rólla , fogyasztás 5 liter sok a dizel , 2000motor turbos , nem kis helyel rendelkezik 600 000 tol már elérhető ,átlag km 140 től fel felé van .

autoszerelő haverom mondta nekik mai napig meg van családban és sosem volt vele baj kivétel a rendszeres olaj fék dolgok...

.....................

[link]

1 benzines olvasd el...

..............

[link]

2012. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én inkább E39-est vennék
2012. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyugodtan jöhetnek még :D Ilyen válaszokkal csak megerősítetek. Nekem az E39 nem jön be valamiért pontosan nem tudom miért de nem. A 2 Mazdával az a bajom hogy ronda :D És mivel 20 éves vagyok nem szeretnék ilyen autót még. De azért köszönöm az igyekezetedet.
2012. júl. 22. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne ezt a BMW-t vedd meg! Látszik az elején, hogy törve volt. Kereskedő árulja. Nézz másikat! Amúgy nagyon jó autók ezek!
2012. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt akarom! Én is észrevettem hogy törve volt sajnos. Én majd novemberben szeretnék venni.
2012. júl. 22. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress valamelyik BMWs fórumon egy kecskeméti BMW fanatik szerelőt, vele nézed át, ha azt mondja jó akkor vedd meg, ha nem akkor nem.
2012. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!