Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni, szerintetek...

Megéri megvenni, szerintetek milyen (simson s51 electronic)? Képek lent:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. máj. 29. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fényezése nem gyári, amúgy látszólag egyben van. Mennyiért árulja? A gyári tirisztoros gyújtás van benne 12V-os rendszerrel? Csaj vagy?
2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha jól tudom igen, 75ezer de lehet alkudni és fiú vagyok csak közös a profil a testvéremmel
2012. máj. 29. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyit bőven megér, ha rendesen működik.
2012. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
megy rendesen, köszönöm a választ
2012. máj. 29. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
75-öt megér, főleg, ha tirisztoros a gyújtása. Azért én alkudnék, ha lehet :)
2012. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tirisztoros van csak enduro. Veszi a lapot rendesen. :D Chippelt robogókat otthagyja így is hogy teljesen gyári. :D
2012. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

"Nekem is tirisztoros van csak enduro. Veszi a lapot rendesen. :D Chippelt robogókat otthagyja így is hogy teljesen gyári. :D"


Na ezért ennyire ne túlozzunk.. :D Ismeretségi körömben van vagy 15 simson, de az alap kis robogóat egyik se hagyja ott. Ha otthagyja, akkor meg nem gyári.:) Persze attól függ milyen robira gondolsz.

2012. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyet értek veled:D sztem se hagyja ott a gyári simson
2012. máj. 30. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
A motorom teljesen gyári. Egyszer volt fúrva de akkor is csak a következő méretre, tehát nem 60-as stb... Mivel enduro ezért 15 ös lánckerék van elöl (gyárilag), a sima simsonokon ez 16-os. A robogó egy Tauris Mambo. Többször is kipróbáltuk, és a Simson mindig otthagyta, főleg a rajtnál. A végsebesség felé már kezdett feljönni a robogó, de 60-nál nem ment többet. A motoromon nincs kilóméteróra, így nem tudom mennyi volt a végsebessége. A robogó is teljesen gyári csak ki van chippelve. Lehet a 15-ös lánckerék miatt...
2012. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Légyszi még írjatok hogy megéri meg venni, szerintetek milyen?:)
2012. jún. 3. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!