Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni?

Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 26. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mért mi bajod vele?

Az én autóm 200e ret nem ér és az ősz luxus az utcára néző ablakok meg a tekerhető kormánykerék. Ez meg teli van extrákkal meg szép tiszta és megkíméltnek tűnik. Meg még horog is van rajta. Meg alufelni is van hozzá. meg az átírása se sok a kis motor miatt. Meg elég új is.

2012. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így képek alapján meg a leírás alapján jól néz ki. Ha nem lenne már 9 éves meg nem az ország túlsó végében lenne, lehet még engem is érdekelne. :)
2012. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért vagytok emberek rábuzulva ezekre a takony Fordokra?
2012. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ha az embernek kb ennyi pénze van és nem akar se Swiftet, se 20 éves BMW-t, meg francia, olasz autókat, akkor egy jó alternatíva lehet. De ez nem zárja ki, hogy még néhány más típus is szóba jöjjön. Legalábbis részemről, most csak a saját nevemben nyilatkoztam.
2012. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen valami Opel inkább, ha muszáj németet, de a Ford tényleg a legalja, mindig is az volt.
2012. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne a legalja?
2012. máj. 26. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom. Kipróbáltam már a kategória összes autóját és ez a legszarabb. Ja és ugyanúgy rohad minden darabja, mint a régi Fordoknak.
2012. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon korrekt autó. Magánszemély árulja, korrekt a hirdetés, kulturált, szép tiszta a gépjármű. Még az ára is talán jó... Bár kicsit sokallom, de ez az autó nagyon jó. Végre nem suzuki swift van csak mindenütt itt..
2012. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 L.Thomas ***** válasza:

Szervízkönyv ? keveslem az a kilómétert...

1.Kollégám ütötte vágta az ilyen ford-ját és semmi baja nem volt neki.

2.Miért gondolja bárki hogy az opel olyan fantasztikus kocsi ?? Pl az ecotec motorosok eszik az olajat !!!

Nos ?? éjt nap alá téve lehetne vitatkozni hogy melyik kocsi a jobb vagy melyik nem..

Ki kell fogni. Egy 15 éves is lehet korrekt állapotban de egy 3 éves is lehet lestrapált.

100 szónak is egy a vége az ember olyan autót vesz amire pénze van..ha trabi akkor trabi ha ferrari akkor az... fika nélkül...

2012. máj. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!