Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ezt az autó-t...

Szerintetek ezt az autó-t megéri megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 6. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A belsejéről is látni kéne képet, mert azért 135 ezer km alatt eléggé le lehet lakni. Még garanciás, de ebbe ugye nem minden alkatrésze tartozik bele. Tehát lehet hogy a felfüggesztése már félhalott a jó magyar utaktól, de erre szerintem nem terjed ki a garancia. Valószínűleg céges autó lehetett, a megtett kilóméterekből ítélve. Mivel édesapám is egy céges autót hajt, tudom hogy ezek azért mit kapnak.
2012. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit keresel akkor én ennyiért mindenképpen megnézném. Ha te is ilyen sokat használnád akkor mondjuk lehet hogy egy-két dolog cserés lesz rajta a közeljövőben, kétlem hogy forgalomba helyezés óta sokszor cseréltek volna rajta gumit, egy klímatisztítás is elfér, folyadékok cseréje, futóműhangolás is valószínűsíthető ahogy írták előtem - 2-300.000 forintot rá kell majd költeni a szervízre, de ennek egy részét talán le tudod alkudni az árból.
2012. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. máj. 6. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő alatt belement 132.000km, akkor nagy valószínűséggel pályán használták, tehát sanszos, hogy sokkal jobb állapotban van műszakilag, mintha városban tekergett volna.

Azt nem látom, melyik országból való a rendszám (4. képen látszik), ha küldesz sms-t kinagyíthatod, hátha kiderül. Az biztos, hogy a hazánkra jellemzőnél csak jobb szervizelést kaphatott :D

Én tuti megnézném élőben is, jó vételnek tűnik.

2012. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinti fiatal autó, úgyhogy vagy visszatekert, vagy törött volt. A kettő közül valamelyik az tuti. Egyébként a típus nagyon jó választás, végre egy értelmes ember, aki nem egy 7-8 éves fócvágenyt akar venni ennyi pénzért.
2012. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. máj. 13. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!