Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a Simson, megéri megvenni? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 24. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Így kép alapján szép, megkíméltnek néz ki.

Én biztos hogy ilyet vennék, nem pedig egy krosszosított, átalakított, kicsicsázott, szétgyilkolt gépet.

Na meg kérdés, hogy mennyit kérnek érte...

2012. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt biztos hogy elmegyek megnézni hogy milyen, olyat én se vennék azok már kivannak hajtva, ár 75 ezer Ft-tól de megkérdezem.
2012. júl. 24. 10:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert 3 van neki 1 piros és egy kék is van
2012. júl. 24. 10:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Max 50 ezerért... Azért gondold meg, ennyiért már yamahát kapsz, és tudod a simson nem csak stílusjegyeiben őrizte meg a 70es évek végét...
2012. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ők is itt vannak: [link]


[link]


[link]

2012. júl. 24. 10:18
 6/14 A kérdező kommentje:
50-ért nem lehet kapni jó simsont vagyis én még nem láttam, 70-90-ig a max. Tudom h lehet már szebb, jobb és újabb motrokat venni többért de én a simsont szeretem:)
2012. júl. 24. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Így elsőre az tűnt fel hogy az ülés borzasztóan ki van ülve. Az biztos hogy kell másik, mert így elég mogyoró gyilkos a gép. :D

Mindenképpen alkudj.

Ja és persze hogy lehet 75-ért Yamahát kapni, de arra mégegyszer ennyit rá is kell költeni minimum.

2012. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tényleg olyan, de hát egy ülés nem akadály :D Majd megkérdezem a pontos árát. Én nem is akarnék robogót venni:)
2012. júl. 24. 10:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen yamahák kb ugyan ezen az évjáraton sokkal jobbak. Miért kellene rákölteni még egyszer az árát? Inkább a Simsonra kell majd az évek alatt.
2012. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért én sokkal bátrabban megvennék egy simsont 70-ért, mint egy yamahát 70-ért.

ha tényleg jó a yamaha, nem fogják odaadni ennyiért. Míg simsonoknál a 70 körüli árkategóriában már vannak jó, megkímélt, egyben lévő darabok. Kinézetre ez a zöld is annak néz ki.

Egyébként lehet, hogy többet kell javítani, de az alkatrész elég olcsó. Könnyű is javítani, nem egy túlbonyolított, ördöngős szerkezet.

Volt már nekem is japán robogóm, de hülyét kaptam az egybeöntött, csak kompletten cserélhető alkatrészektől. Keveset kellett hozzányúlni, de akkor viszont szívás volt :-(

2012. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!