Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a Simson, megéri megvenni? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 24. 10:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én robogókhoz nem értek, Apámnak már gyerekkora óta van simsonja voltak fele kisebb gondok de jelenleg semmi baja nincs remekül megy és nagyon szép:)
2012. júl. 24. 11:13
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen az egyik előnye a simsonak hogy olcsók az alkatrészek hozzá.
2012. júl. 24. 11:36
 13/14 anonim ***** válasza:

A Babettához még olcsóbbak az alkatrészek... Na, amúgy Yamaha DT 50-e van havernak, és nem bírja legyilkolni, pedig megy vele mindehol, húzza neki, és nem tud váltani se, úgyhogy eléggé gyilkolja a mocit... Előző tulaj is ilyen volt, és a henger bontatlan, pöcc-röff... (Bár érződik, hogy használták, de hát a japán mocik elnyűhetetlenek.) Ő 90-ért vette.


De mindenkinek szíve joga, mit vesz, lehet, hogy valaki szereti a Simsonokat, és azért vesz... Én például egy ritkább Baberttáélrt vagyok oda, most költök rá kb 40-50k-t, újracsapágyazással stb, hogy olyan legyen, amire ráülök, és megy...

2012. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ki miért van oda. Valakinek csak a modern technika jöhet szóba, valaki a veteránokért él-hal.

Mint pl én is :-)

Pl. nagyon szivesen feszítenék egy simson sr2-n, de még egy turbós scwalbénak is tudnék örülni.

Ja, és azt látom, hogy lassan -a pár éve még lenézett- babettákat is kezdik előszedni és újítgatni az emberek.

Én spec. örülök, ha látok olyan motorokat az utcán, amik a gyerekkoromat idézik.

2012. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!