Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én okoztam balesetet fizet...

Ha én okoztam balesetet fizet a biztosítóm?

Figyelt kérdés
Kis koccanással történt gyakorlatilag belém jöttek, de rendőr volt a merénylő és kijátszott visszaélve a hatalmával, hogy én ismerjem be a hibámat én vltam az elkövető ezt meg is tettem, úgy gondoltam jóbban járok, mintha kötözködöm egy rendőrrel. Egyből az ismerős kollegáit hívta. az én autómnak a lámpja sérült ill. megnyomódott, az övének meg szinte semmi baja nem történt.

2012. júl. 29. 12:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Látta hogy megijedtél,vissza is élt vele a r0hadék..


Sokmindent már nem tudsz csinálni sajnos.

2012. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha a saját károdra gondoltál a kérdésedben,akkor azt sajnos önerőből kell javíttasd...

(amennyiben nincs casco-d)

2012. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Simán vissza vonhatod a betétlapot is ha bemész a rendőrségre és feljelentést teszel, hogy megfélemlítettek vagy valami ilyesmi okos szöveget azért találj ki. Ha nem muszály ne közöld már a legelején, hogy a másik fél is rendőr mert akkor a kollegalitás miatt már a portán sem fogsz túl jutni
2012. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ja és azért lett volna neki elsőbbsége mert ő már indexelt? ez nevetséges, aki parkolóból vagy kapubejáróból kiáll annak kell megadnia az elsőbbséget az pontos benne is vagy a kreszben. Viszont ha tényleg feljelentettek, hogy balesetet okoztál akkor tényleg számíthatsz csekkre meg büntető pontokra, nem elég, hogy fizeted a saját kocsid javítását pluszba még az is... érdemes volna körül nincsenek-e térfigyelő kamerák azon a környéken, és lehet érdemes volna 1 ügyvédet is fogadnod
2012. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem kaptam másolatot a jegyzőkönyvből ill. feljelentésből. Ilyenkor a csekk nem jogos?
2012. júl. 29. 21:35
 16/23 anonim ***** válasza:
akkor lehet nem is jelentettek fel csak vetítettek össze vissza csak a betét lap volt nekik fontos. Mikor nekem feljelentéses dolgaim voltak mindig be kellett menni a kapitányságra a jegyzőkönyv miatt, szerintem ott az útszélén is mondta volna, hogy majd be kell fáradni az örsre ha nem mondta akkor csak megfélemlítettek vagy valami ilyesmi
2012. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
akkor ezek alapján valszeg nem kapok bünti csekket?
2012. júl. 29. 21:53
 18/23 anonim ***** válasza:
erre így látatlanban nem tudhatjuk a választ, a betétlapon megadta a másik fél is a telefonszámát, hívd fel kérdezd meg mi lesz, vagy fenyegesd meg... elég kusza ez az ügy
2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nekem semmi papírt nem adtak...
2012. júl. 30. 16:33
 20/23 anonim ***** válasza:
a betét lapból sem kaptál?
2012. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!