Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én okoztam balesetet fizet...

Ha én okoztam balesetet fizet a biztosítóm?

Figyelt kérdés
Kis koccanással történt gyakorlatilag belém jöttek, de rendőr volt a merénylő és kijátszott visszaélve a hatalmával, hogy én ismerjem be a hibámat én vltam az elkövető ezt meg is tettem, úgy gondoltam jóbban járok, mintha kötözködöm egy rendőrrel. Egyből az ismerős kollegáit hívta. az én autómnak a lámpja sérült ill. megnyomódott, az övének meg szinte semmi baja nem történt.

2012. júl. 29. 12:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem kellett volna elismerned, sőt ha 1 rendőr okoz balesetet akkor másik megyéből kell rendőrnek jönni, pontosan ezért a pártatlanság miatt, bár lehet akkor sem neked ad igazat. Amúgy pontosan ezért van a kötelező biztosítás, hogy a másik fél kárát megtérítse
2012. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ezek a történetek mindig sántítanak.


"hogy én ismerjem be a hibámat" - a hibádat igenis ismerd be. Ehhez nem kell semmivel visszaélni.


Ha viszont nem te voltál a vétkes, akkor mégis mivel bír rákényszeríteni? Fegyvert fog a fejedhez? Megver a nyílt utcán? Ugyan már!

2012. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem .érzem hogy hibás voltam. egyenesen mentem kerestem parkolóhelyet nyílegyenesen előre mentem.ő meg tolatott kifelé és arra hivatkozik, hogy már indexelt, jelzett, és nekem elsőbbséget kellett volna adnom
2012. júl. 29. 13:23
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha te okoztad a balesetet, akkor fizetni fog a biztosítód. A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás épp azért van, hogy az okozott kárt megtérítse a vétlen félnek. Neked viszont nem fog fizetni a biztosítás, hiszen nem arra van. Csak a casco fizet, ha van rajta.
2012. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

[link]


Akit lehet, azt palira is fogják venni...

2012. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hogyan lett volna elsőbbsége ha te úton mentél ő meg parkolóba volt....

nagy hülye vagy még ha maga orbán viki királyunk kocsija megy beléd akkor se vállald át a hibát...

nagyon rábaszrál igy, fizetheted a saját kocsid javítását, ill a biztositod fizet a yardg*cinek, és felemelik a biztosítási díjad is

2012. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Haver de nagy barom vagy A te helyzeted a következő a rendőr indult (mindegy ,hogy parkoló vagy útszéle ez indulás, még ha tolatott akkor is) az autójával és beléd ment te meg el vállaltad ,hogy te vagy a hibás?
2012. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez mikor történt? hétfőn be mégy a legközelebbi rendőr kapitányságra és panaszt teszel a parancsnokánál ! adatai megvannak ugye? és elmondod mi történt, meg azt is ,hogy meg félemlített! esetleg tanú van?
2012. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és még azt is mondták képzeljétek, hogy kapok egy büntetés csekket pedig nem adtak a jegyzőkönyvről egy példányt sem. SŐT!!!! Még azt is mondták, hogy akár 3 napra le is csukhattak volna. Hatalommal való visszaélés és meg jó nagy b*lf*sz hagytam magamat megszopatni.
2012. júl. 29. 14:41
 10/23 anonim ***** válasza:
az ilyen korrupt sünge*iket le kell csukni....
2012. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!