Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó! De milyen?

Első autó! De milyen?

Figyelt kérdés

Milyen sportautót tudtok ajánlani első autónak?Árban max 3millióig.

17/f


2009. júl. 13. 19:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%

Uccsó,

csak nem valami sufnituningos tescos sz*r légbeömlőkkel idióta matricákkal krómcsikkal meg neonnal?

Én speciel azért nézem meg őket h jól kinevessem a kocsiban feszítő idiótát ... aki azt hiszi hogy kemény mert van a kocsiján egy 30k-s sportdob meg egy k*rvanagy tescos alu szárny...értelmes tuningot 500k-1milla alatt nem tudsz kihozni.


Kérdésre válasz:

Ne vegyél annyiért kezdőautót, max suzuki amit törhetsz zúzhatsz , vagy válassz valami értelmeset 500k-ig , aztán majd 4-5év után jöhet valami jobb autó.

Én most egy VW-t használok 105LE kevésnek hangzik de mégis sok és ésszel kell vele menni mert elég sok mindenre képes.( 18 vagyok 8hónapos jogsival) Hálisten még nem húztam meg,és remélem nem is fogom mivel nem az én autóm.:)

2009. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

"Ilyen sz@rrágó a fater? :)))"

A fater sosem szerette a nagyzolást, és engem is így nevelt:)

2009. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

a 22:17-nek!

rábattál mert nem teszkos tuningra gondolok és az enyém sem ilyen!egyedi(és nem teszkós)spoilerekre meg fasza kis felnikre gondolok hifivel együtt!egyébként szépségversenyt nyert az autóm ugyhogy amig nem láttad ne mondj róla véleményt!amugy meg a teszkós meg obis meg a krómdiszes kis vackoktól én is hülyét kapok!

2009. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem mindenki autób*zi, valakinek a 3 millás "szériasz*ar" is megteszi, ha megbízható és kényelmes...
2009. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

9:36


jójó, csak úgy hangzott a hozzászólásod mint egy suzuki 1.0 tescos tuningos csávóé , aki azt hiszi kemény mert rárakott valami idióta matricát a hátsó ablakra meg egy kemény sportdobot ami súrolja a földet:).

Csak mert szerintem értelmes tuningot 500k alatt nem lehet kihozni, max valami értelmes felni 200-ért aztán ültetés meg ez meg az és ez így már 500...

De van aki azt hiszi h azért tuningolt az autója mert rajta lóg egy 30k-s sportdob...

2009. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

15:38 De gondolom barátnőd az nincs, vagy ha van is csak akkor mutatkozik veled ha ott a kocsid! És am gondolom nem elég ha az ismerőseid között a mittudoménmilyen bmw-del menőzöl ezt most egy csomó idegennek is el kellett kürtölnöd.

Kedves kérdező 17 évesen hova mennél hogy ennyire kell saját kocsi? Jó ha van pénz... De azt fent is kell tartani azt ugye tudod? Bár gondolom apucika fizeti. Egyébként szerintem bármilyen autó megteszi. Elvégre az a lényeg h a tied, nem?

Nézd meg ezt: [link]

17/L (igen nekem is van jogsim de elvagyok apuci autójával)

2009. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

Nos, én nemrég szereztem meg a jogsit. Szerintem teljesen mindegy hogy egy 1.2-es 10éves suzukit veszel-e (mint a tudatlan többség), vagy egy vipert. Mert ha felelőség tudatos vagy akkor lehet az is. Példa: ismerősöm (most 22) 18 éves korában rakta le a jogsit, kapott egy zsír új m3-ast. Ha baromkodni akar akkor kiviszi pályára, amúgy még egy balesete sem volt(egyszer egy hülye szőke tyúk az X5-ön nekitolatott de ennyi) és egy nagyon nyugodt vezetési stílust képvisel.

Hogy milyen autó illik hozzád azt csakis te döntsd el, ne amiatt akarj sportautót mer a gazdagabb havernak vagy menő ismerősnek olyan van, ez vezet balesethez. ha azt hiszed hogy már van annyi felelősségtudatod hogy ilyet vegyél akkor hajrá. Sokat tudok ajánlani:

-e36 m3, e46 m3

-toyota supra

-mazda rx-7(ezt ismerni kell, mert a motor 100ezerig bírja)

-Fiat turbo

-nissan skyline r33 GTR, R34 GTS-T

-ha a biztonság is fontos: E39 M5( de ez 400bhp!!!)

-toyota mr 2


Mást nem ajánlok, a mazdán kívül ezek a legmegbízhatóbbak a piacon.


Remélem segítettem.

2009. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Én 20 vagyok és 3 éve van jogsim...180000km vezettem kocc nélkül...Ha már 17 évesen 0 km rel sportkocsit akarsz venni akkor ennyi agyvelőd van...


ÉN egy peugeot 407 vezetek szerintem sportosan is néz ki meg biztosnágos is.

2010. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
triciklit
2010. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
BMWt vegyél de vigyázz ne ölj meg kisgyerekes anyukákat!!
2010. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!