Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó! De milyen?

Első autó! De milyen?

Figyelt kérdés

Milyen sportautót tudtok ajánlani első autónak?Árban max 3millióig.

17/f


2009. júl. 13. 19:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
pff 3 misiig???szerintem jobban jársz ha veszel magadnak egy olcsobb autót amit kedvedre herélhetsz és törhetsz!mert ha viszont 3 milibe vennél kocsit és azt töröd rommá kicsit kellemetlen lesz...!ja és az én ötletem az h veszel pl egy honda vti-t vagy egy tigrát és azt tuningolod ahogy neked tetszik!nekem seat ibizám (92-es) van olcson vettem és már nem gyári....:D
2009. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%

Ne akarj nagy teljesítményű autót friss jogsival 17 évesen,majd talán 5 év múlva. Én a helyedbe vennék 5-6 kilóért egy kis autót,kis fogyasztással,és azon gyakorolnék tanulnék.Fordfiesta,Rclió,Opelcorsa, Én speciel.. egy zaporozsec-el kezdtem 16 éve.Még élek

Ügye nem szeretnél így járni te is ? Hidd el nem éri meg,utána késő bánkódni..

[link]

2009. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
17 évesen első autónak sportkocsit 3 milláért??? Inkább nem is fűzök hozzá semmit...
2009. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy megsértődsz de neked messze nem való sportautó!Semmi gyakorlatod,felelőségtudatod csak pénzed,amivel nincs is baj HA magad lennél a közutakon de nem így van és sajnos a vétlen autósok és családjuk szívja meg legtöbbször az ilyen találkozásokat!Amit neked tudok ajánlani az a ZÁRT PÁLYA!Ott csak magadban tudsz kárt tenni és sebességkorlátozás sincs.Tehát közútra normál autó,és mellette tarts fent egy rendszám nélküli (még véletlenül se tudj kimenni közútra)versenyautót.
2009. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
pirosat
2009. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Jobbkormányost!
2009. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél egy buszt.
2009. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

te most fellengzősködni akarsz, h 17évesen apuci mennyi pénzt adna? Gondolom nem nagyon foglalkozik veled, mert akkor biztos nem engedné, hogy ennyi pénzért sportautót vegyél.

Szerintem a Trabant pont neked való!

2009. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
A sportkocsi nem kezdőknek való, főleg nem 17 éveseknek. Normális kocsit vegyél és egyelőre szépen tartsd be a sebességkorlátozást, ha betartod úgyse kell még neked sportkocsi
2009. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
93%

Vegyél valami 10 év körüli japánt (mazda, toyota...). Lehetőleg nagyot. Hozzáállásodból ítélve össze fogod törni, így legalább életben maradsz.

Ha van pénzed, akkor járj el vezetés-technikai tréningekre, és majd ha már a kisujjadon jön ki az autó "kézbentartása" akkor vegyél valami sportosat. (Vegyél valami jó öreg és lepukkant bömöst. Úgy is minden paraszt azzal jár...)

2009. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!